دستگیری 75 هنجارشکن در بناب

‌فرمانده انتظامی بناب از دستگیری 75 نفر هنجارشکن طی اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده در این شهرستان خبر داد.

به گزارش بناب نیوز و به نقل از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه آذربایجان‌شرقی، سرهنگ علی سلطانی‌وش افزود: در تداوم اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده شهر با بکارگیری عوامل انتظامی، راهور و یگان امداد و پلیس‌های تخصصی، عملیات طرح پاکسازی نقاط آلوده در‌ پارک‌های شهر وروستاها به اجرا درآمد.

سلطانی‌وش افزود: این عملیات در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی به اجرا در آمد و طی آن 75 نفر مزاحم نوامیس مردم، افراد بدپوشش، معتادان تابلو، مجلوبین فراری و کسانی که در ملاء عام اقدام به روزه‌خواری می‌کردند، دستگیر شدند.

وی گفت: اجرای این عملیات پاکسازی و سالم‌سازی در پارک‌ها و تفرجگاه‌ها و نقاط‌آلوده شهر باعث ارتقای احساس امنیت مردم شده و در نظر سنجی بعمل آمده توسط کارشناسان اجتماعی رضایتمندی و خرسندی مردم از اجرای این طرح‌ها را به همراه داشته است.

وی با اشاره به کشفیات بدست آمده در این طرح گفت: دراین طرح مقداری موادمخدر و انواع اموال مسروقه کشف و 70 دستگاه موتورسیکلت متخلف و 14دستگاه خودرو به علت تخلفات رانندگی توقیف شدند.

سلطانی‌وش گفت: اجرای طرح‌های انضباط اجتماعی و سالم‌سازی به منظور بهبود امنیت روانی، اجتماعی و اخلاقی مردم همچنان تداوم خواهد داشت.