تلفن هاي استان آذربايجان شرقي از فردا هم كد مي شوند / کسب اطلاع از نحوه تغییر شماره های تلفن ثابت

تلفن‌هاي ثابت استان آذربايجان‌شرقي از چهارشنبه، بيست و دوم مرداد هم‌كد مي‌شوندکه با هم كدسازي تلفن‌هاي ثابت اين استان، كدهاي بين‌شهري ۰۴۱۱،۰۴۱۲،۰۴۲۱،۰۴۲۲،۰۴۲۳،۰۴۲۴،۰۴۲۶،۰۴۲۷،۰۴۳۱،۰۴۳۲، ۰۴۷۱، ۰۴۷۲، ۰۴۹۱و ۰۴۹۲ به ۰۴۱ تغيير مي‌كند.

طرح هم‌كدسازي در سطح شهرستان‌هاي آذرشهر، اسكو، اهر، بستان‌آباد، بناب، تبريز، جلفا، چاراويماق، خدافرين، سراب، شبستر، عجب شير، كليبر، مراغه، مرند، ملكان، ميانه، ورزقان، هريس و هشترود انجام شده و شماره مشتركين در اين شهرستانها از ۷ رقم به ۸ رقم تغيير مي‌كند.

مشتركين تلفن‌هاي ثابت در شهرستان‌ها و روستاهاي استان آذربايجان شرقي براي اطلاع از تغييرات و دريافت شماره جديد خود مي‌توانند تا قبل از ساعت ۲۲ روز چهارشنبه (بيست و دوم مرداد) با ۱۱۸ و سامانه گوياي ۹۰۹۰ و ۹۰۹۱ در محدوده استان و با شماره هاي ۰۴۱۱۹۰۹۰ و ۰۴۱۱۹۰۹۱ و ۰۴۱۱۳۳۳۳۳۳۳ در خارج از استان و بعد از ساعت ۲۲ در محدوده استان با سامانه گوياي ۹۰۹۰و ۹۰۹۱ و در خارج از استان با شماره هاي ۰۴۱۹۰۹۰ و ۰۴۱۹۰۹۱و ۰۴۱۳۳۳۳۳۳۳۳ تماس بگيرند.

همچنين مشتركان مي‌توانند با مراجعه به لینک زیر در سايت شركت مخابرات استان آذربايجان شرقي به نشانيwww.

eatc.

ir و واردكردن شماره تلفن قديم، از شماره جديد خود مطلع شوند.

کسب اطلاع از چگونگی تغییر شماره های تلفن ثابت آذربایجان شرقی ​براساس اطلاعيه ستاد هم كدسازي تلفنهاي ثابت، مشتركان براي انعكاس پيشنهاد و همچنين اعلام شكايت در اين زمينه، مي‌توانند به پورتال اطلاع‌رساني سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديوئي به آدرس www.

cra.

ir بخش ثبت و پاسخگوئي به شكايات مراجعه كنند.

مهر.