دبیر بنیاد بین‌المللی غدیر در آذربایجان‌شرقی: سیاست‌های داعش به عنوان خلافت اسلامی برای ما دردآور است

دبیر بنیاد بین‌المللی غدیر در آذربایجان‌شرقی گفت: معرفی سیاست‌های داعش به عنوان خلافت اسلامی برای ما دردآور شده است اما بعد از مدتی خواهند فهمید که شیعه قدرت خاصی دارد.

حجت‌الاسلام عباس ولایی در جمع اقشار مختلف مردم بناب و در جشن بزرگ ولایت و امامت با اشاره به واقعه غدیرخم اظهار کرد: قبول دعوت پیامبر گرامی اسلام از سوی مسلمانان و استقبال مردم از این دعوت در طول تاریخ رسول خدا(ص) بی‌سابقه بود و این نشان از اهمیت موضوع دارد.

وی با بیان اینکه قطعی‌ترین موضوع در جهان اسلام غدیرخم است، گفت: موضوع غدیرخم از دو منطق مهم برخوردار است که یکی از منطق‌ها موضوع بیداری اسلامی و دیگری منطق حاکمیت فرد اصلح و با اقتدار در جهان اسلام است.

ولایی با اشاره به اینکه فرهنگ غدیر در هر زمان و مکانی خدشه‌ناپذیر و استوار است، اظهار کرد: فرهنگ غدیر برای هیچ‌کس عذر و بهانه‌ای باقی نگذاشت.

این مقام استانی غدیر را دو علت خدشه‌ناپذیر دانست، افزود: شبیه بودن حاکمیت اسلامی به حکومت پیامبر(ص) و کارآمدی نظام اسلامی در فرهنگ غدیر اتفاق افتاد و هیچ اندیشمندی نتوانسته است به این فرهنگ خدشه‌ای وارد کند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان آذربایجان‌شرقی در بخش دیگر سخنان خود به جنایت‌های اخیر داعش اشاره کرد و گفت: دنیا فهمیده است که ادعای خلافت اسلامی توسط داعش دروغ است.

وی در عین حال افزود: معرفی سیاست‌های داعش به عنوان خلافت اسلامی برای ما دردآور شده است اما بعد از مدتی خواهند فهمید که شیعه قدرت خاصی دارد.

حجت‌الاسلام ولایی تاکید کرد: ما شیعه‌ها باید مواظب فرزندان خود باشیم تا فرزندی صالح و شیعه واقعی به بار بیاید.

مسئول ستاد غدیر استان با اشاره به ادعای آمریکا مبنی بر جلوگیری از ظهور امام زمان(عج)، گفت: آمریکا به قدری از ظهور حضرت مهدی (عج) نگران است که سعی می‌کند جلوی این ظهور را بگیرد اما باز به این نتیجه رسیده‌اند که هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند.

وی به موضوع اخیر آدم ربایی در شهرستان بناب اشاره کرد و گفت: مطمئن باشیم منشأ همه این قتل‌ها، آدم‌ربایی‌ها و فسادها در جامعه وجود ماهواره در منزل است.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان آذربایجان‌شرقی در خاتمه از مردم بناب خواست تا راه شیطان را به خانه‌های خود باز نکنند و مواظب فرزندان خود باشند چرا که دشمن در فکر نابودی فرزندان ماست.

پایگاه اطلاع رسانی سپاه عاشورا.