کتاب "انقلاب اسلامی در بناب" منتشر می شود

کتاب "انقلاب اسلامی در بناب" به زودی منتشر می شود.

حجت الاسلام حسین کاشف بناب، مولف و محقق کتاب "انقلاب اسلامی در بناب" تصریح کرد: این کتاب در چهار فصل تدوین و نگارش شده که در حال بازبینی نهایی است و به زودی منتشر می شود.

وی با اشاره به عناوین بخش های این کتاب خاطرنشان کرد: این کتاب در چهار بخش حوادث قبل از انقلاب اسلامی، حوادث پس از انقلاب اسلامی، تصاویر و اسناد مرتبط با انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تدوین شده است.

حجت الاسلام کاشف بناب تاکید کرد: کار نگارش و تحقیق این کتاب را از ماه رمضان سال گذشته آغاز کردم که حدود 14 ماه زمان برده است.

محقق و مولف کتاب "انقلاب اسلامی در بناب" ادامه داد: برای جمع آوری اطلاعات درباره نقش بناب در انقلاب اسلامی، با 21 نفر مصاحبه و گفتگو شده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه شهر بناب تعداد 10 شهید روحانی را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است، خاطرنشان کرد: تعداد پنج شهید روحانی و تعداد پنج شهید طلبه نیز از شهر بناب در دفاع مقدس به فیض شهادت نایل شدند.

مدیرگروه علوم معارف دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب افزود: نام اولین شهید بناب، کوچک ترین و مسن ترین شهید بناب نیز در این کتاب آمده است.

گفتنی است، سلسله کتاب های انقلاب اسلامی در آذربایجان شرقی با حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان شرقی و با تلاش کانون فرهنگی هنری الغدیر مسجد جامع شهر سیس تدوین و منتشر می شود.

شبستان.