امام جمعه بناب: عالمان و مداحان بنابی مایه فخر و مباهات استان هستند

امام جمعه بناب گفت: افتخار دارم در شهری زندگی می‌کنم که عالمان ربانی و مداحان دلسوز و بی‌ریا در آن شهر زندگی می‌کنند و یکایک آنها مایه فخر و مباهات هستند.

حجت‌الاسلام مصطفی باقری بنابی ظهر امروز در مراسم تجلیل از تعدادی از علما و مداحان شهرستان بناب ضمن تقدیر و تشکر از اقدام ارزنده مسئولان اداره کل و مسئولان شهرستانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی به خاطر برگزاری مراسم تجلیل از علما و مداحان این شهرستان اظهار کرد: از توجه و اهتمام مسئولان نسبت به برگزاری این مراسم که تاکنون به این موضوع کمتر بها داده شده و پرداخت شده بود، تقدیر می‌کنم.

وی با اشاره به عنوان مراسم که به نام "پاسداران فرهنگ عاشورا" از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان ترتیب داده شده بود، ضمن تجلیل از خدمات علما و مداحان وارسته این شهرستان افزود: افتخار می‌کنم در شهری زندگی می‌کنم که عالمان ربانی و مداحان دلسوز و بی‌ریا در آن شهر زندگی می‌کنند و یکایک آنها مایه فخر و مباهات هستند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب، وجود علمای ربانی و مداحان دلسوخته در این شهرستان را نعمتی بزرگ برشمرد و گفت: نظیر چنین شخصیت‌هایی در سایر شهرستان‌ها کمتر وجود دارد و ادعا می‌کنم در سایر شهرها چنین افرادی کم داریم.

امام جمعه بناب، وجود این علما را تکیه‌گاه بزرگی برای جوانان منطقه دانست و گفت: هرچه قدر از این عالمان و مداحان تقدیر شود، باز کم است و جا دارد از اهتمام مسئولان نسبت به این برنامه تقدیر و تشکر کنم.

فارس.