نماینده مردم بناب در مجلس مطرح کرد: ورزش بناب سیاسی نیست

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ورزش شهرستان بناب سیاسی نیست گفت: کارگروه ورزش طی 2/5 سال گذشته کارنامه موفقی در این شهرستان داشته است.

حجت‌الاسلام محمد باقری‌بنابی در نشست بررسی مسائل و مشکلات فوتبال شهرستان بناب که با حضور فرماندار، رئیس هیئت فوتبال آذربایجان‌شرقی، مسئولان اداره ورزش و جوانان و هیئت فوتبال بناب و مدیر تیم فوتبال آرد اطهر تشکیل یافته بود، ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان ورزش و هیئت فوتبال بناب به خاطر اهتمام به ورزش و جذب جوانان اظهار کرد: اگر در فوتبال درست سرمایه‌گذاری شود، شاهد کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه و کشور خواهیم بود.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر لزوم تأسیس و راه‌اندازی باشگاه ورزشی شهرداری بناب خاطرنشان کرد: تا زمانی که باشگاه شهرداری به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نکند، تمام هزینه‌های انجام شده نیز مشهود نخواهد بود.

باقری‌بنابی ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت شرکت آرد اطهر بناب به خاطر حمایت‌های مادی و معنوی از تیم فوتبال آرد اطهر و صعود این تیم به مسابقات لیگ دسته سوم کشور، خواستار تقویت این تیم از ورزشکاران بومی منطقه شد.

وی با تأکید بر لزوم ارتباط ورزشکاران با مسجد و مسائل دینی افزود: مسئولان ورزش و هیئت فوتبال باید سعی کنند در کنار ورزش معنویت را در ورزشکاران تقویت کنند و نگذارند ورزشکاران از مساجد فاصله بگیرند.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ورزش نباید سیاسی شود؛ تصریح کرد: خوشبختانه در بناب این اتفاق افتاده و ورزش شهرستان بناب سیاسی نیست.

فارس.