مدیر آموزش و پرورش بناب: 58 درصد مدارس بناب کمبود نیروی خدماتی دارند

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بناب مشکل کمبود نیروی انسانی در مدارس استثنایی این شهرستان خبر داد و گفت: هم‌اکنون در 58 درصد مدارس کمبود نیروی خدماتی داریم.

عباس ممقانی امشب در جلسه بررسی وضعیت مدارس شهرستان بناب که با حضور نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی و فرماندار برگزار شد، با ارائه گزارشی از وضعیت آموزش و پرورش بناب اظهار داشت: هم‌اکنون در 58 درصد مدارس کمبود نیروی خدماتی داریم.

وی با بیان اینکه در قالب مشارکت‌های مردمی امسال سه مدرسه در این شهرستان هیئت امنایی شده‌اند، افزود: در حال برنامه‌ریزی برای تشکیل اتاق فکر در آموزش و پرورش هستیم که جزء اولویت‌های وزارتخانه و اداره کل است.

ممقانی با اشاره به مشکل کمبود نیروی انسانی در مدارس استثنایی شهرستان از مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان‌شرقی خواست برای تأمین نیروی انسانی و مدارس استثنایی با دایر کردن رشته‌های مرتبط در دانشگاه فرهنگیان استان نسبت به رفع کمبود نیرو در این بخش اقدام شود.

به گزارش فارس، در ابتدای این نشست تعدادی از مدیران مدارس به نمایندگی از سایر مدیران مدارس شهرستان بناب مسائل و مشکلات خود را در بخش‌های مختلف مطرح کردند.

فارس.