سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی در اجلاس مدیران واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان شرقی از انقلاب اسلامی ایران به عنوان بزرگترین حادثه قرن بیستم یاد کرد.

به گزارش بناب نیوز به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب، اجلاس مدیران مالی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی از صبح روز سه شنبه 14 بهمن به مدت دو روز، به میزبانی واحد بناب برگزار گردید.

در ابتدای این اجلاس، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی بناب، ضمن خوش آمدگویی به مهمانان استانی و بازرسان سازمان مرکزی و تبریک دهه مبارک فجر، از انقلاب اسلامی ایران به عنوان بزرگترین حادثه قرن بیستم یاد کرد و گفت: در قرن بیستم حوادث بزرگ زیادی رخ داده است ولی همه تحلیلگران تاریخ و جامعه شناسان اذعان دارند که بزرگترین حادثه این قرن از نظر تأثیرگذاری و ماندگاری، انقلاب سال 1979 ایران است.

دکتر احمد امیری افزود: امام خمینی (ره) به پشتوانه ملت عظیم ایران، نظامی را پایه گذاری کرد که پس از حکومت پیامبر اکرم(ص) و حضرت علی(ع)، نظامی به پاکی و عدالت محوری آن، در طول تاریخ انسانها به وجود نیامده است.

معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان شرقی دکتر دانشیان نیز در این جلسه ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و اعلام انزجار از اهانت کنندگان به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص)، به تشریح مسائل مالی دانشگاه آزاد اسلامی پرداخت.