رئیس دانشگاه پیام نور استان آذربایجان‌شرقی گفت: توسعه تحصیلات تکمیلی اولویت اول ما در دانشگاه پیام نور استان است.

مجید واحدی که در آیین افتتاح سالن اجتماعات دانشگاه پیام نور مرکز بناب و تجلیل از 80 از نفر قبولان کنکور کارشناسی ارشد این مرکز به مناسبت گرامیداشت ایام‌الله دهه مبارک فجر در این دانشگاه حضور یافته بود، از افزایش رشته‌های جدید تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد در یک سال گذشته خبر داد و اظهار داشت: در یک سال گذشته تعداد رشته‌های کارشناسی ارشد در پیام نور استان از 11 رشته به 35 رشته افزایش یافته و پرونده 70 رشته جدید در مقطع کارشناسی ارشد نیز در حال بررسی است.

وی افزود: در استان دنبال این هستیم رشته‌هایی را وارد مجموعه کنیم که امکانات آنها را داشته باشیم.

رئیس دانشگاه پیام نور آذربایجان‌شرقی از کسب رتبه اول استان در امر برگزاری امتحانات از سوی مرکز بناب خبر داد و گفت: توجه به کیفیت جزو برنامه‌های این دانشگاه است.

واحدی سپس از افتتاح طرح‌های عمرانی همزمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر در استان خبر داد و اظهار کرد: سالن ورزشی پیام نور آذرشهر، فاز اول واحد و ساختمان آموزشی پیام نور تبریز افتتاح شده و سلف سرویس مرکز شبستر، ساختمان آموزشی میانه و ساختمان آموزشی واحد ملکان نیز تا پایان امسال مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند.

وی ضمن قول احداث پارکینگ دانشگاه پیام نور مرکز بناب اظهار امیدواری کرد سال آینده فاز آموزشی در حال احداث مرکز بناب به بهره‌برداری رسیده و شاهد آغاز احداث مسجد دانشگاه باشیم.

ریاست دانشگاه پیام نور آذربایجان‌شرقی در خاتمه سخنان خود ارتقاء جایگاه پیام نور استان از لحاظ علمی، آموزشی و فرهنگی و همچنین افزایش و توسعه تحصیلات تکمیلی را جزو اولویت کارهای این دانشگاه برشمرد.

فارس .