روسا و مسئولین دانشگاه های بناب به مناسبت ماه مبارک رمضان به دیدار امام جمعه این شهرستان رفتند.

به گزارش بناب نیوز، در چهاردهمین روز از ماه مبارک رمضان، هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه بناب، دانشگاه پیام نور و دانشکده آب و برق با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

حجت الاسلام و المسلمین باقری بنابی ضمن تبریک ایام پر خیر و برکت ماه مبارک رمضان گفت: در این ماه عزیز برکات سماوی خداوند سرازیر است و خداوند متعال با اندک بهانه ای بندگان سراپا تقصیر خود را مورد لطف و رحمت خود قرار می دهد.

وی اتکال به خداوند را رمز موفقیت امام خمینی(ره) دانسته و افزود: با توجه به آیات نورانی قرآن کریم، فقط یاد و ذکر خداوند متعال است که می تواند اطمینان قلبی را در انسان ایجاد کند.

اگر انسان خداوند را وکیل خود قرار دهد، تمام گره ها برای او باز خواهد شد و مورد لطف و عنایات ویژه خداوند قرار خواهد گرفت.

امام خمینی(ره) نیز با همین قدرت توانست جهان را تحت تأثیر قرار داده و نظام شاهنشاهی 2500 ساله را سرنگون سازد.

امام جمعه بناب انقلاب اسلامی را فرصتی برای تربیت جوانان متعهد و متخصص دانسته و ادامه داد: شما مسئولان نظام اسلامی باید از تمام امکانات و فرصت ها و نعمت امنیت استفاده کنید تا انسان های صالح و الهی تربیت کنید.

اکنون این فرصت در اختیار شماست و باید از آن به نحو احسن استفاده کنید تا انسان های بزرگ و ذخیره برای نظام اسلامی تربیت کنید.

در ابتدای این جلسه، روسای دانشگاه های شهرستان گزارش مختصری از وضعیت موجود دانشگاه ها از جمله فعالیت های فرهنگی در ماه مبارک ارائه دادند.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب و دانشگاه بناب .