انتقاد از عدم توسعه و پیشرفت بناب

امام جمعه بناب با انتقاد از عدم توسعه و پیشرفت طی سال‌های اخیر در این شهرستان گفت: بناب چند سال است راکد مانده و از درخشش اولیه خود افتاده است.

حجت الاسلام شیخ‌مصطفی باقری‌بنابی ظهر امروز در دیدار مسئولان شهرستان که به مناسبت گرامیداشت هفته دولت ترتیب یافته بود، با بیان اینکه این کشور صاحب دارد و این مملکت توسط صاحب اصلی‌اش اداره می‌شود، اظهار کرد: در چنین نظامی و کشوری گرفتن مسئولیت یک افتخار بزرگ است و باید در خدمت مردم بود.

وی با اشاره به اینکه این کشور زنده اهل بیت(ع)، زنده عاشورا است، افزود: به همین علت است که رهبر معظم انقلاب با عزم راسخ در مقابل تمام توطئه‌های زورگویان دنیا ایستاده و یک قدم نیز پا عقب نمی‌گذارد.

بناب درخشش خود را از دسته داده و در حال عقب‌نشینی است رئیس شورای فرهنگ عمومی بناب با انتقاد از عدم توسعه و پیشرفت طی سال‌های اخیر در این شهرستان گفت: بنابی که چند سال است راکد مانده و از درخشش اولیه خود افتاده و نه تنها در جا زده، بلکه عقب نشینی نیز کرده است از این رو این شهرستان مشکلات بزرگی دارد که تنها با تلاش، همکاری  فداکاری مسئولان باید در جبران عقب ماندگی‌های گذشته قدم برداشت.

امام جمعه بناب لازمه گسترش، آبادانی، توسعه صنعت و ایجاد اشتغال را در منطقه نیازمند وجود انسان‌های فداکار دانست و تأکید کرد: برای عبور و گذر این شهرستان از این مشکلات به جهش بزرگ نیاز داریم که آن هم مسئولان فداکار را می‌طلبد.

مسئولان خسته تکلیف خود را روشن کنند وی تصریح کرد: هر مسئولی که برای مردم تلاش و فداکاری می‌کند ما را در کنار خود ببیند و از او حمایت می‌کنیم اما، اگر مسئولی که حوصله خدمت به مردم را ندارد و با دستگاه و سازمان مربوطه خود مشکل دارد و خسته شده است، باید تکلیف خود را روشن کند.

باقری بنابی با بیان اینکه مردم بناب به مردمان تلاشگر مشهور هستند و در جای جای کشور بنابی‌ها را با این صفات می‌شناسند از این رو باید برای حل مشکلات مردم بیش از گذشته تلاش کرد.

امام جمعه بناب در ادامه گفت: خانواده ما قبل و بعد از انقلاب در کنار مردم این شهرستان بودند از این رو مردم و مسئولان همچنان بنده و نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی را همیشه در کنار خود ببینند و برای پیشرفت و اعتلای شهرستان و سربلندی این مردم شبانه روز در خدمت ملت هستیم.