فرماندار بناب: اجازه تعطیلی هیچ جشنواره‌ای را در بناب نمی‌دهیم

فرماندار بناب گفت: اجازه تعطیلی هیچ جشنواره‌ای را در بناب نمی‌دهیم.

به گزارش بناب نیوز، ولی‌الله فرج‌اللهی در آیین اختتامیه جشنواره سراسری غدیر در بناب با تبریک عید غدیر و با تقدیر و تشکر از مسئولان و دست‌اندرکاران برگزاری جشنواره سراسری شعر غدیریه بناب و همچنین شعرای حاضر در این جشنواره اظهار داشت: بناب مهد هنر و تمدن بوده و این یک واقعیت است.

وی با اشاره به برگزاری چهار جشنواره متعدد در 6 ماه اول امسال در این شهرستان افزود: این نشان از وجود استعدادهای بالقوه در عرصه‌های هنر در بناب است و کسب رتبه‌های استانی و کشوری توسط خواهران و برادران در رشته‌های مختلف هنری نشان از وجود استعداد بالای هنر در این شهرستان است.

فرج‌اللهی افزود: در آغاز کار دولت تدبیر و امید با وجود اینکه این دولت با مشکلات مالی فراوانی روبه‌رو بود ولی به هنرمندان این شهرستان قول دادیم که اجازه تعطیلی هیچ جشنواره‌ای را در بناب نخواهیم داد و امروز شاکریم که هیچ جشنواره‌ای در این شهرستان تعطیل نشده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان بناب بیان کرد: با مشارکت هنرمندان عزیز توانستیم جشنواره‌های متعددی را در این شهرستان برگزار کنیم.

فرج‌اللهی با اشاره به اثرگذاری هنر در جامعه تصریح کرد: اگر می‌خواهیم بحث اعتیاد را در جامعه ریشه کن کنیم، زبان هنر بهترین کارآیی را می‌تواند داشته باشد.

وی اظهار کرد: در موضوع دریاچه ارومیه و احیای این دریاچه و برای مدیریت منابع آب و عملیاتی کردن آن هنر بهترین وسیله است.

فارس.