رفیعی: 13 آبان فرهنگ استکبارستیزی را در جامعه نهادینه کرد

معاون فرماندار بناب با بیان اینکه 13 آبان فرهنگ استکبارستیزی را در جامعه نهادینه کرد، گفت: سربلندی و توسعه کشور در تمام جهات مدیون حفظ استقلال و اطاعت از رهبری است و این حرکت باید استمرار داشته باشد.

به گزارش بناب نیوز، امین رفیعی در جلسه هماهنگی راهپیمایی 13 آبان شهرستان بناب اظهار داشت: 13 آبان به عنوان روز مبارزه با استکبار نامگذاری شده و یادآور سه واقعه مهم در تاریخ معاصر ایران است.

وی تصریح کرد: امروز هم مانند گذشته پیام ملت ایران این است که ایستادگی، هوشیاری و اطاعت از رهبری آگاه ضامن حفاظت از نظام و دستاوردهای انقلاب خواهد بود.

معاون فرماندار بناب اظهار کرد: مردم شهرستان بناب همگام با مردم سراسر میهن اسلامی در راهپیمایی 13 آبان ندای برائت و انزجار از استکبار جهانی و ایادی وابسته به آن را دوباره سر می‌دهند.

رفیعی تأکید کرد: بر این اساس سربلندی و توسعه کشور در تمام جهات مدیون حفظ استقلال و اطاعت از رهبری است و این حرکت باید استمرار داشته باشد.

فرمانده سپاه ناحیه بناب نیز در این جلسه گفت: 13 آبان روز انزجار ملت ایران از استکبار جهانی است و صرفاً نباید این مناسبت بزرگ را بنام روز دانش آموز قلمداد کنیم.

عمران دوستی تأکید کرد: 13 آبان روز مبارزه با استکبار جهانی است.

وی اضافه کرد: این روز روز اقتدار نظام جمهوری اسلامی است و فریاد ملت مسلمان علیه آمریکا و ایادی آن است و مردم وفادار انقلاب با اجتماع بزرگ این روز بزرگ را گرامی خواهند داشت.

این گزارش می افزاید، همچنین نمایندگان نهادهای مختلف در ادامه این نشست با تأکید بر حضور پرشور مردم در راهپیمایی 13 آبان امسال آمادگی خود را در حوزه‌های مختلف برای شرکت در این راهپیمایی اعلام کردند.

فارس.