آیا دستگیری کارمندان شهرداری بناب ادامه خواهد داشت؟!

بعد از دستگیری هفت نفر از کارمندان شهرداری بناب گمانه زنی‌های مختلفی مبنی بر احتمال ادامه دستگیری‌ها در این مجموعه از سوی افراد مطرح می‌شود.

به گزارش بناب نیوز، طی 10 روز گذشته دستگیری چند تن از کارکنان شهرداری بناب موجی از خبرهای ضد و نقیض را در بین مردم به وجود آورده است و گفته می‌شود یکی دیگر از کارکنان شهرداری که در لیست دستگیرشدگان قرار دارد، حدود 10 روز است که در محل کار خود حاضر نمی‌شود.

با این حال، آیا دستگیری‌ها در این مجموعه و با این منوال ادامه خواهد داشت و آیا افرادی که مدعی پاک دستی هستند، در چنگال قانون و عدالت گرفتار خواهند شد باید منتظر ماند و دید.

با دست چین کردن اتفاقات روزهای گذشته شهر بناب و با تداوم احتمالی دستگیری‌ها در بدنه شهرداری بناب ما را بر آن داشت تا سئوالاتی را برای مردم و مسئولان مطرح کنیم که نظر شما در زمینه دستگیری‌های اخیر در بدنه شهرداری بناب چیست؟ آیا سرنوشت شهرداری مرند و تبریز در انتظار شهرداری بناب است؟ آیا این دستگیری‌ها به عنوان لکه ننگی بر دامن دوره چهارم شورای اسلامی شهر بناب و مدیریت فعلی شهرداری باقی خواهد ماند؟ و.

آیا دستگیری‌ها در مجموعه شهرداری بناب ادامه خواهد داشت؟ لازم به ذکر است، اکثریت کارکنان دستگیر شده شهرداری بناب را از حوزه شهرسازی و تخلفات ساختمانی تشکیل می‌دهند.

شهرستان بناب با 140 هزار نفر جمعیت در 110 کیلومتری جنوب تبریز مرکز استان آذربایجان‌شرقی واقع شده و هم اکنون 417 نفر در مجموعه شهرداری بناب مشغول به کار هستند و درجه شهرداری بناب 8 است.

فارس.