تقدیر فرماندار بناب از خانواده مرحومه سولماز حیدرزاده اهدا کننده عضو

فرماندار بناب به همراه معاون اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بناب ، معاون آموزش و پرورش شهرستان بناب و نماینده سازمان مردم نهاد از خانواده مرحومه سولماز حیدرزاده که مبادرت به اهدا عضو فرزندشان نمودند تقدیر و تشکر بعمل آورد.

به گزارش بناب نیوز، فرج اللهی ضمن عرض تسلیت با اشاره به حدیث وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا(و هـر کـس نفسی را زنـده کـنـد گویا همه مردم را زنده کرده است) بی شک این کار پسندیده و خیرخواهانه شما باعث خشنودی خداوند شده و با بخشیدن زندگی به بیماران نیازمند پیوند اعضا ، گویا به بشریت حیات بخشیدید امیدوارم این روش پسندیده شما در جامعه ما به عنوان یک فرهنگ الهی و انسانی مورد عنایت و اهتمام قرار گیرد .

وی افزود: عمل اهدای عضو یک اقدام بسیار شایسته و ایثارگرانه است اهمیت کار شما به حدی زیاد است که با هیچ‌چیزی قابل جبران نیست.

تقی زاده معاون امور جوانان استان آذربایجان شرقی در این دیدار ضمن عرض تسلیت فرمودند بدون تردید این رفتار ایثارگرانه، و فداکاری ارزشمند در جامعه تا ابد باقی خواهد ماند و نام خانواده شما را در جامعه، زنده نگه خواهد داشت .

وی افزود که برای احسان این مرحومه بسته های لوازم تحریر و لوازم ورزشی برای دانش آموزان  مدرسه در دو روستای محروم شهرستان بناب از طرف اداره ورزش و جوانان و فرمانداری بناب اهدا خواهد شد .

در ادامه این دلجویی پیام قدردانی اعضای دانشگاه علوم پزشکی تبریز به خانواده مرحومه حیدرزاده  قرائت شد.

گفتنی است مرحومه سولماز حیدر زاده ۲۵ ساله در ۱۴ آبان ماه دچار مرگ مغزی شد که با اهداء اعضای بدنش به ۴ بیمار حیات مجدد بخشید و خود به دیار باقی شتافت.

روابط عمومی فرمانداری بناب.