هشتمین رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب هفته‌ آینده معرفی می‌شود

هشتمین رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب دوشنبه هفته آینده معرفی می‌شود.

به گزارش بناب نیوز، به دنبال استعفای احمد امیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب و پس از کش و قوس‌های فراوان برای تغییر ریاست این دانشگاه بر اساس اخبار واصله روز دوشنبه هفته آینده رئیس جدید واحد بناب معرفی خواهد شد.

براساس این گزارش، قرار است دوشنبه هفته آینده سیدعبدالله حجتی به عنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب معرفی شود.

سیدعبدالله حجتی عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب بوده و سابقه معاونت آموزشی این واحد را نیز در کارنامه مدیریتی خود دارد.

در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب هم‌اکنون نزدیک 5 هزار دانشجو در مقاطع مختلف رشته‌های تحصیلی مشغول تحصیل هستند و از لحاظ چارت سازمانی این دانشگاه به عنوان واحد بسیار بزرگ شناخته می‌شود.

سیدعبدالله حجتی هشتمین رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب است که از بدو تأسیس این واحد در آن عهده دار مسئولیت می‌شود و قبل از وی احمد امیری ریاست واحد را بر عهده داشت که از شهریور سال 1391 این مسئولیت را قبول کرده بود.

شهرستان 140 هزار نفری بناب در 110 کیلومتری جنوب تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی واقع شده و به دلیل وجود دانشگاه‌ها و مراکز مختلف علمی از جمله دانشگاه بناب، دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام نور و غیره در آن به عنوان شهر علم و فرهنگ شناخته می‌شود.

همچنین این شهرستان با دارا بودن حوزه علمیه بسیار قوی حضرت ولی عصر(عج) و تحصیل قریب به 700 طلبه خواهر و برادر در آن به عنوان شهر حوزه و دانشگاه نیز معروف است.

فارس.