اعلام آمادگی خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان بناب برای اعزام به سوریه

به منظور انعکاس اخبار رشادت‌های جبهه مقاومت و مدافعان حریم انسانیت خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان بناب برای اعزام به سوریه اعلام آمادگی کردند.

به گزارش بناب نیوز، جمعی از خبرنگاران رسانه‌ای شهرستان بناب با گرامیداشت یاد و خاطره شهید محسن خزائی خبرنگار کشورمان که در حین انجام مأموریت توسط تروریست‌های تکفیری در سوریه به شهادت رسید، آمادگی خود را برای عزیمت به سوریه جهت به تصویر کشیدن و انعکاس اخبار رشادت‌های جبهه مقاومت و مدافعان حریم انسانیت اعلام کردند.

براساس این گزارش، خبرنگاران رسانه‌های جمعی در شهرستان بناب همچنین ضمن اعلام آمادگی خود برای عزیمت به سوریه به منظور انجام وظیفه در انعکاس رشادت‌های جبهه مقاومت و مدافعان حریم انسانیت اعلام کردند این روزها جامعه رسانه‌ای کشور داغدار و البته مفتخر به پرکشیدن یکی دیگر از عاشقان این راه خطیر و نورانی است.

شهید محسن خزائی که با نثار خون خود نشان داد به آنچه می‌گوید و گزارش می‌کند چنان ایمانی راسخ دارد که از بذل جان خویش نیز دریغ و پروایی ندارد.

ما خبرنگاران و اهالی رسانه در شهرستان بناب ضمن عرض تسلیت شهادت این راوی صادق و با تجدید عهد با آرمان‌های حضرت امام خمینی(ره) و انقلاب و اعلام تبعیت از مقام معظم رهبری، آمادگی خود را برای اعزام به سوریه به منظور به تصویر کشیدن مجاهدت‌ها و رشادت‌های جبهه مقاومت و مدافعان حریم انسانیت و اسلام اعلام می‌داریم.

فارس.