آقای رئیس جمهور از گرسنه ماندن مردم اظهار شرمساری کند نه از لغو یک سخنرانی!/ تریبون خانه ملت در اختیار آقای مطهری است

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی گفت: بهتر است آقای رئیس جمهور از گرسنه ماندن مردم و از مشکلات معیشتی که در جامعه بیداد می کند، اظهار شرمساری نمایند نه از لغو شدن یک سخنرانی! به گزارش بناب نیوز، ضیاء الله اعزازی ملکی با اشاره به حواشی پیرامون لغو سخنرانی علی مطهری در شهر مشهد، اظهار کرد: مسوولان نظام باید بدانند سرگرم شدن به مسائل و موضوعات فرعی، آنها را از رسیدگی به موضوعات کلان کشور باز خواهد گذاشت.

وی ادامه داد: واقعا چه معنی داشت، روسای سه قوه کشور ما نسبت به این موضوع انقدر حساسیت به خرج بدهند تا در این بین، موضوعات اساسی روز کشور به فراموشی سپرده شود.

وی با عادی دانستن این اتفاق، تصریح کرد: اتفاقی افتاده است و باید به صورت قانونی مسئولین مربوطه بررسی های لازم را انجام دهند و در آخر نیز نتیجه هم به اطلاع همه می رسد.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی افزود: لغو سخنرانی ها در کشور مسوق به سابقه است و تاکنون نیز سخنرانی عده ای از سیاستمداران دیگر نیز در برخی نقاط کشور لغو شده است ولی چرا آقای رئیس جمهور در مورد آنها چیزی بیان نکرده و واکنشی نشان نداده است؟ وی در بخش دیگری از سخنان خود از شرمسار بودن رئیس جمهور به خاطر لغو یک سخنرانی انتقاد کرده و گفت: بهتر است آقای رئیس جمهور از گرسنه ماندن مردم و از مشکلات معیشتی که در جامعه بیداد می کند، اظهار شرمساری نمایند نه از لغو شدن یک سخنرانی! عضو کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: آقای روحانی نگران و شرمسار نباشند چون آقای مطهری برای سخنرانی خود مکان پیدا می کند، اگرچه هم اکنون نیز تریبون مجلس در اختیار آقای مطهری است و وی هر چه مطلب و نظریات دارد می تواند در خانه ملت ارائه دهد.

ائل .