خاطیان حادثه قطار مسافربری تبریز-مشهد در هر رده ای بازخواست می شوند/ به دنبال احقاق حقوق مردم در مجلس هستیم

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم مطمئن باشند اهمال و کوتاهی در انجام مسوولیت در هر رده ای که باشد زیر سوال رفته و مجلس با تمام قدرت وظیفه پیگیری و نظاتر خود را انجام خواهد داد.

به گزارش بناب نیوز، ضیاء الله اعزازی ملکی با اشاره به حادثه دیروز برخورد دو قطار مسافربری که عازم مشهد مقدس بودند و منجر به کشته و مجروح شدن عده زیادی از هم وطنان شد، با اظهار تاسف و تاثر به دنبال این حادثه، خواستار بررسی موضوع در همه سطوح برای مشخص شدن علت حادثه شد.

وی با بیان اینکه مسوولان باید هر آنچه در توان دارند در انجام مسوولیت های خود کوتاهی نکنند، تصریح کرد: به عنوان نماینده قانونی مردم در خانه ملت به جد این موضوع را پیگیری خواهیم کرد تا مسببان معرفی شده و به افکار عمومی نیز پاسخ داده شود.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مردم مطمئن باشند اهمال و کوتاهی در انجام مسوولیت در هر رده ای که باشد زیر سوال رفته و مجلس با تمام قدرت وظیفه پیگیری و نظاتر خود را انجام خواهد داد.

اعزازی ملکی در پایان به مردم قول داد که نمایندگان مجلس مسوولیت خود را به نحو عالی انجام داده و احقاق حق مردم را صورت خواهند داد.

ائل پرس.