پیام تسلیت مسئولین بناب در پی حادثه دلخراش قطار تبریز-مشهد و جان باختگان تعدادی از هموطنان استان آذربایجان شرقی

مسئولین شهرستان بناب در پیامی درگذشت غم انگیز تعدادی از شهروندان آذربایجانی را در حادثه تصادف قطار تبریز مشهد تسلیت گفتند.

متن پیام تسلیت ایشان بدین شرح است: ✅ پیام تسلیت امام جمعه محترم شهرستان بناب بمناسبت حادثه ناگوار برخورد دو قطار در محور سمنان: بسم الله الرحمن الرحیم الذین اذا اصابتهم مصیبة قالوا انّا لله و انّا الیه راجعون سوره بقره ـ آیه 156 بدینوسیله مراتب تأثر و تأسف خود را بر حادثه ناگوار برخورد دو قطار مسافربری در محور هفت خوان سمنان اعلام نموده و این مصیبت دردناک را محضر مردم شریف آذربایجان و خانواده های داغدیده تسلیت عرض می کنم.

خداوند متعال درگذشتگان این حادثه را مورد غفران و رحمت خود قرار دهد و مصدومین را نیز شفای عاجل عنایت فرماید.

مصطفی باقری بنابی ـ امام جمعه بناب 5 آذر 1395 ✅پیام فرماندار بناب در پی حادثه دلخراش قطار تبریز-مشهد و جان باختگان تعدادی از هم وطنان استان آذربایجان شرقی بسم الله الرحمن الرحیم بازگشت همه به سوی اوست.

جان باختن تعدادی ازهم استانی های عزیز در تصادف قطار را خدمت خانواده های معزا و همشهریان محترم تسلیت عرض نموده شفای مصدومین را از درگاه خدای متعال خواستارم.

ولی اله فرج الهی فرماندار شهرستان بناب ✅ پیام تسلیت شهردار بناب به همشهریان و مردم آذربایجان بسم الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون خبر ناگوار تصادف قطار تبریز_مشهد که در آن جمع کثیری از هم استانی های عزیزمان و زائرین حضرت ثامن الحجج(ع)به لقاالله پیوسته و یا مجروح شدند،با نهایت تاثر و تاسف رنجیده خاطر و مکدرمان ساخت و داغ از دست رفتگان ،اندوهگین مان و رنج زخمی شدگان از اعماق روح دردمندمان کرد که ضمن عرض تسلیت به همه ی هم استانی ها و همشهریان شریف،اینجانب بر خویش وظیفه می داند برای از دست رفتگان علو درجات و خانواده محترمشان صبر جمیل و به تمامی حادثه دیدگان و مصدومان این حادثه ی تلخ صحت و سلامتی عاجل از درگاه حضرت احدیت مسئلت نماید.

مقصود کفشنوچی شهردار بناب ✅پیام تسلیت نماینده بناب به مردم آذربایجان بسم الله الرّحمن الرّحیم حادثه ناگوار تصادف دو قطار مسافربری در محور دامغان سمنان را محضر هموطنان عزیز بخصوص خانواده‌های داغدار این عزیزان از دست رفته، تسلیت عرض نموده و از درگاه حق تعالی برای درگذشتگان رحمت و مغفرت الهی و برای مصدومین این حادثه نیز شفای عاجل مسئلت دارم و بعنوان نماینده مردم بر خود وظیفه می دانم که بسهم خود در خصوص علل این حادثه نیز از مسوولین ذیربط پیگیری لازم را بعمل آورم.

ضیااله اعزازی 5 آذر 95 ✅ پیام رئیس شورای اسلامی استان آذربایجان شرقی بمناسبت درگذشت تعدادی از هموطنان در تصادف قطار مسافر بری تبریز –مشهد.

بسمه تعالی انا لله و انا الیه راجعون وقوع حادثه ی غم انگیز تصادف قطار مسافربری تبریز – مشهد که منجر به جان‌باختن و مصدوم شدن تعدادی از هموطنان عزیز شد، موجب تاسف و تأثر قلوب هم وطنان عزیز گردید.

لذا اینجانب با تسلیت به خانواده‌های محترم داغدار برای جان باختگان آرزوی مغفرت الهی وبرای مصدومان طلب شفای عاجل دارم.

امید است با درایت استاندار محترم آذربایجان شرقی علل دقیق این سانحه بررسی و با مسببین برخورد جدی صورت گیرد تا منبعد از بروز چنین حوادث دلخراشی جلوگیری شود.