مطالعه کتاب هنگام مسافرت های درون شهری در بناب

به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی و تشویق آحاد مختلف مردم و شهروندان برای استفاده از کتاب حدود ۱۰۰ جلد کتاب در اتوبوس ها، مینی بوس ها و تاکسی های شهری توزیع شد.

به گزارش بناب نیوز، رئیس سازمان اتوبوسرانی شهرستان بناب با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران گفت: به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی و تشویق مردم و شهروندان حدود ۱۰۰ جلد کتاب در وسائط نقلیه عمومی اعم از اتوبوس، مینی بوس و تاکسی های شهری توزیع شد.

نادر داودی افزود: سازمان اتوبوسرانی و تاکسیرانی بناب با مشارکت کتابخانه های عمومی این شهرستان کتاب هایی با مضامین فرهنگی، اجتماعی بصورت رایگان توزیع نموده است تا نقشی در همگانی کردن فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در جامعه داشته باشد.

وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت استفاده از فرصت ها و وقت های صرف شده در سفرهای درون شهری این سازمان با استفاده از این موقعیت در صدد پر کردن بهتر وقت مردم و نیز پر کردن خلاء موجود با توزیع کتاب در زمینه های مختلف اعم از مختصری از وضعیت شهر بناب، قوانین، وصایای شهدا، کتب آشپزی، علمی و کودکان برآمده است.

رئیس سازمان اتوبوسرانی بناب یادآور شد: در صورت استقبال مردم و شهروندان از این طرح به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی نسبت به توزیع کتب بیشتر در وسائط نقلیه عمومی اقدام خواهد شد.

مهر .