امام جمعه بناب: آمریکا در برابر استقامت ایران زانو زده است

امام جمعه بناب گفت: در صورت استقامت مردم و اطاعت از رهنمودهای مقام معظم رهبری مدتی طول نخواهد کشید که شکست دشمنان نظام و در رأس آن آمریکای جنایتکار را شاهد و ناظر خواهیم بود.

به گزارش بناب نیوز، حجت الاسلام مصطفی باقری‌بنابی امروز در خطبه‌های شکوهمند نماز جمعه شهرستان بناب با اشاره به ضرورت اطاعت و پیروی از ولایت و مقام معظم رهبری اظهار داشت: اگر لیاقت داشته باشیم و در اطاعت از فرامین معظم له قدم برداریم، همان طوری که قوم بنی‌اسرائیل را از دست فرعون نجات داد تمام دشمنان ذلیل خواهند شد.

خطیب جمعه شهرستان بناب تأکید کرد: به حول و قوه الهی دشمنان نظام یکی پس از دیگری نابود شده و پیروزی مسلمانان حتمی است و آثار آن را شاهد هستیم.

باقری‌بنابی سپس با تبریک آغاز ماه ربیع الاول و تبریک مناسبت‌های این ماه اظهار داشت: هجرت پیامبر اکرم(ص) از مکه به مدینه و آغاز امامت امیرالمؤمنین علی(ع) بعد از رحلت رسول اکرم(ص) و آغاز امامت حضرت بقیه الله الاعظم(عج) از عمده ترین مناسبت‌های این ماه است.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب اظهار امیدواری کرد: در صورت استقامت مردم و همچنین اطاعت از رهنمودهای مقام معظم رهبری مدتی طول نخواهد کشید که شکست دشمنان نظام و در رأس آن آمریکای جنایتکار را شاهد و ناظر خواهیم بود.

امام جمعه بناب گفت: اگر لیاقت و کفایت لازم را داشته باشیم، خداوند دشمنان این نظام را ذلیل و یکی پس از دیگری آن‌ها را نابود خواهد کرد.

فارس.