مراسم تکریم و معارفه ی رئیس پلیس راه بناب - تبریز برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه ی رئیس پلیس راه بناب با حضور فرمانده پلیس راه استان آدربایجان شرقی و مسئولان استانی و شهرستانی، برگزار شد.

به گزارش بناب نیوز، سرهنگ جواد ناموران در این جلسه افزود : در هشت سال گذشته ۵۷ نفر در تصادفات این محور کشته شده بودند که امسال با اجرای برنامه های مدیریت ترافیک این تعداد به ۲۲ نفر کاهش یافته است.

وی گفت: این منطقه جزو مسیرهای پر ترافیک است که شامل شهرهای بناب ، عجب شیر و ملکان و  سه بخش و ۱۵۶ روستاست.

فرمانده پلیس راه استان افزود:حوزه استحفاظی پلیس راه بناب - تبریز دارای ۱۱ نقطه حادثه خیز است که پلیس با استقرار مستمر در این مناطق در تلاش است مشکلات ترافیکی را به کمترین حد برساند.

فرماندار بناب نیز وجود ساختمان پلیس راه بناب - تبریز در داخل منطقه خدماتی شهرداری را برای شهروندان و مسافران مشکل ساز اعلام کرد و افزود:این مسئله همچنین باعث می شود پلیس راه نتواند به وظایف محوله در حوزه جغرافیایی خود به نحو مطلوب عمل کند.

فرج اللهی افزود:از طرف شورای اسلامی شهر و شهرداری بناب زمینی به منظور انتقال پلیس راه خریداری شده که در صورت تامین اعتبار ساختمان جدید احداث خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه خیابانهای شهر و جاده های منتهی به بناب جوابگوی کشش حجم خودرو های موجود نیست گفت : در کنار اعمال قانون باید فرهنگ سازی لازم برای رعایت قوانین ترافیکی از سوی نهادهای ذیربط انجام شود.

در پایان این مراسم از زحمات سرهنگ شریفی قدردانی شده و سرگرد یوسفی به عنوان رئیس پلیس راه بناب - تبریز منصوب شد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان بناب.