فرمانده سپاه ناحیه بناب: ایمان و اعتقادات مذهبی مردم و جایگاه والای ولایت فقیه دو ابزار مهم برای مقابله با جنگ نرم دشمن

مراسم گرامی داشت حماسه 9 دی با حضور اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب در مصلای اعظم شهرستان برگزار شد.

به گزارش بناب نیوز، در این مراسم، هیأت رئیسه، جمعی از اساتید و کارکنان و نمایندگان تشکلهای دانشجوئی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب شرکت نمودند.

فرمانده سپاه ناحیه بناب با اشاره به قدرت نرم دشمن گفت: «یکی از دلایلی که جمهوری اسلامی ایران در مقابل جنگ نرم دشمن مقاومت می کند، داشتن ابزار قوی و موانع سخت در مقابل قدرت های بزرگ است که از جمله آنها ایمان و اعتقادات مذهبی مردم است.

» سرهنگ عمران دوستی افزود: «جایگاه والای ولایت فقیه، دومین ابزار و مانع در برابر دشمن است به طوریکه مقام معظم رهبری با شناخت داعش و به کمک جان فشانی های شهدای مدافعین حرم، حرکت داعش را کند کرد که نشان دهنده قدرت ولایت است.

» وی ادامه داد: « هدف اصلی طراحان فتنه ۸۸، محدود کردن ولایت فقیه در راس جمهوری اسلامی بود؛ فتنه گران تمام اصول انقلاب های رنگی را به مرحله اجرا در آورده و به بهانه تقلب در انتخابات، نظام را به دیکتاتوری و خیانت متهم کردند و فرصت را برای نقش آفرینی رسانه های بیگانه باز کردند.

» دوستی گفت: « در ۹ دی مردم به صحنه آمدند تا با تجدید میثاق با آرمان های امام راحل و بیعت مجدد با ولی فقیه، وفاداری خود را به ارزش های انقلاب و نظام اسلامی ثابت کنند.

» ایسکانیوز.