در همایش بصیرت دانشگاه های بناب مطرح شد؛ عملیات روانی دشمن خطرناک است/ برخی در کشور آمریکا را بزک می کنند

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان آذربایجان شرقی گفت: عملیات روانی دشمن خطرناک است.

به گزارش بناب نیوز، سردار عزت الله جعفری عصر یک شنبه در همایش بصیرت دانشگاه های شهرستان بناب در محل دانشگاه بناب با اشاره به حماسه ۹ دی اظهار کرد: فتنه گران در سال۸۸ با تمام توان و حمایت از سوی دشمنان خارجی و با هدف براندازی انقلاب اسلامی وارد میدان شده بودند که با حضور یکپارچه مردم در سایه رهبری مقتدرانه مقام معظم رهبری نقشه های توطئه گران نقش برآب شد.

وی افزود: استکبار جهانی و در رأس آن آمریکا از بدو پیروزی انقلاب اسلامی توطئه علیه ملت ایران را آغاز کرده و پس از پشیمانی از رویارویی سخت با انقلاب اسلامی به عرصه جنگ نرم روی آورده است و در شرایط فعلی قصد نفوذ از طریق دانشگاه ها و حوزه های علمیه را دارند.

آمریکا در مشکلات داخلی خود غوطه ور است مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان شرقی همچنین با بیان اینکه حضور ناوگان های آمریکا در منطقه را یک غنیمت می دانیم؛ تصریح کرد: نگران عملیات نظامی نباشید و فقط نگران عملیات روانی دشمن باشید و یقین بدانید ۵۰ راهکار جهت از بین برد ناوگان های آمریکا را در دستور کار قرارداده ایم.

سردار جعفری افزود: برخی افراد در داخل کشور هستند که آمریکای جنایت کار را برای ما بزک می کنند و مقام معظم رهبری بارها تأکید کرده اند که مواظب دست های چدنی آن ها باشید.

وی گفت: آمریکا و اروپا هم اکنون در داخل در مشکلات خود غوطه ور هستند.

این رزمنده دوران دفاع مقدس همچنین با تأکید بر اینکه دانشگاهیان باید در این شرایط زمانی با تربیت افسران جنگ نرم نگذارند جوانان را از دست ما بگیرند؛ اذعان کرد: نباید به دشمن اعتماد کرد.

حجم دشمنی ها نسبت به ملت ایران هیچگاه کاهش نیافته است بلکه آنچه اتفاق افتاده تغییر راهبردهای دشمنان انقلاب اسلامی برای ضربه زدن به نظام اسلامی بوده است.

سردار جعفری تصریح کرد: این نظام در سایه خون شهدای زیادی به وجود آمده و روی آن ایستاده است و الآن هم در جبهه سوریه شهید می دهیم ولی متأسفانه شنیده می شود عده ای از خدا بی خبران در شهرداری بناب به اتهام ارتشاء دستگیر شده اند.

راهبرد اصلی دشمن مسئله نفوذ است وی تأکید کرد: نظام برای حفظ و بقای نظام شهدای زیادی تقدیم کرده است و به این راحتی اجازه نخواهند داد این نظام توسط عده ای زیر سئوال برود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان شرقی ادامه داد: حضور مردم در حماسه ۹ دی یک راهپیمایی عادی و دولتی نبود بلکه مردم خودجوش با حضور در سراسر شهرهای کشور سیلی محکمی بر صورت فتنه گران داخلی، آمریکا و صهیونیست زدند.

سردار عزت الله جعفری خاطرنشان کرد: در زمان حاضر راهبرد اصلی دشمن بر مسئله نفوذ و با هدف تأثیرگذاری بر مراکز تصمیم سازی نظام اسلامی از جمله دانشگاه و حوزه تمرکز یافته است و تنها با خودسازی معنوی و تقویت بصیرت انقلابی و اطاعت محض از رهبر معظم انقلاب اسلامی می توانیم در مقابله با فتنه گران و بروز آن و دفاع از انقلاب اسلامی بصورت فعالانه و جهادی عمل کنیم.