دهه فجر فرصتی مناسب برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی

مسؤول ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان بناب گفت: دهه فجر فرصت مناسبی است که دستاوردهای انقلاب را برای مردم تبیین کنیم.

به گزارش بناب نیوز، عمران دوستی بعد از ظهر امروز در نشست هماهنگی با مسؤولان کمیته‌های ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان بناب با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران انقلابی مردم و ولایی است؛ اظهار کرد: ارمغانی که این انقلاب و نظام برای مردم داشت استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بود.

وی با تأکید بر اهمیت فضاسازی مناسب در سطح شهر و روستاها تصریح کرد: نقطه عطف برنامه‌های امسال دهه فجر مردمی بودن و توجه بیش از پیش به کیفیت برنامه‌هاست.

رئیس ستاد دهه فجر شهرستان بناب مردمی بودن انقلاب اسلامی و حضور اقشار مختلف مردم در صحنه‌های انقلاب را یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های آن دانست و افزود: این خصوصیات انقلاب اسلامی را با سایر انقلاب‌های قبل از خود متمایز می‌کند.

دوستی خاطرنشان کرد: این انقلاب متعلق به همه مردم است، چرا که همه اقشار جامعه در به ثمر رسیدن و تداوم این انقلاب تا به امروز سهم داشته‌اند.

وی همچنین با اذعان به اینکه انتقال ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی به نسل آینده ضروری است؛ تصریح کرد: باید ارزش‌های انقلاب را با برگزاری برنامه‌ها و مراسم برای نسل جدید به تصویر بکشیم.

فرمانده سپاه ناحیه بناب در ادامه از مسؤولان کمیته‌های ستاد دهه فجر شهرستان خواست تا در اولین فرصت نسبت به ارائه برنامه‌های خود به ستاد برای انتشار برنامه‌ها اقدام کنند.

این گزارش حاکی است، در ادامه این نشست مسؤولان کمیته‌های مختلف ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان بناب نیز به ارائه نقطه‌نظرات و برنامه‌های خود در طول دهه مبارک فجر پرداختند.

فارس.