امام جمعه بناب:مسؤولان باید هر چه بیشتر و بهتر مردم را درک کنند

امام جمعه بناب با بیان اینکه مسؤولان باید هر چه بیشتر و بهتر مردم را درک کنند، گفت: ملت خادمان خود را از خائنان تشخیص می‌دهند و در نهایت ملت دست خود را در دستان خادمان خود می‌گذارند.

به گزارش بناب نیوز، حجت الاسلام مصطفی باقری‌بنابی بعد از ظهر امروز در نشست شورای اداری شهرستان بناب اظهار داشت:  باید قدر نعمت نظام و انقلاب را که خداوند به ما داده است، دانسته و بدانیم که جایگاه این کشور قبل از انقلاب کجا بوده و امروز جایگاه نظام جمهوری اسلامی کجا قرار دارد.

وی با اشاره به رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی تصریح کرد: آقای هاشمی 6 سال بود که نه رئیس جمهور بودند، نه رئیس مجلس و نه رئیس یک قوه.

ایشان صرفاً مسؤولیت مجمع تشخیص مصلحت نظام را بر عهده داشتند که در سایر ممالک دنیا چنین چارتی را در سیستم اداره کشور ندارند ولی در سایه عزت و عظمت این نظام در رحلت این شخصیت بیش از 100 کشور از رفتن آن بزرگوار تکان خورد و پرچم‌های این کشورها در حالت نیمه افراشته بود.

حجت الاسلام باقری بنابی افزود: ولی متأسفانه در درون کشور قدر نعمات خداوندی را نمی‌دانیم.

وی با بیان اینکه ملت ایران 38 سال است گام به گام همراه مسؤولان نظام هستند؛ گفت: ملت خادمان خود را از خائنان تشخیص می‌دهند و در نهایت ملت دست خود را در دستان خادمان خود می‌گذارند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب سپس با اشاره به حادثه ساختمان پلاسکو تهران خاطرنشان کرد: جریان پلاسکو دارای ابعاد مبهمی است که در آینده روشن خواهد شد، اما جوانان آتش‌نشان با رشادت های خود جبهه ای عمل کردند و ملت نیز به این حادثه اهمیت داد و با حضور باشکوه خود در مراسم تشییع شهدای آتش‌نشان نشان دادند که چه ملت نجیبی هستند.

حجت الاسلام باقری بنابی تأکید کرد: از این رو مسؤولان باید هرچه بیشتر و بهتر این مردم را درک کنند.

فارس.