حل مشکلات جامعه نیازمند اقدامات مجاهدانه است / افتتاح ساختمان شورای حل اختلاف شهرستان بناب

رییس کل دادگستری آذربایجان شرقی گفت: با حرکت اداری و سیستماتیک مشکلات مردم حل نمی‌شود و این مهم نیازمند حرکات و اقدامات مجاهدانه است.

به گزارش بناب نیوز، ساختمان شورای حل اختلاف شهرستان بناب بمناسبت گرامیداشت یوم الله دهه مبارک فجر و با برگزاری مراسمی با حضور مدیرکل دادگستری آذربایجان شرقی، رئیس دادگستری بناب، نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی، فرماندار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر، جمعی از مسئولان محلی و قشرهای مختلف مردم بناب افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

رییس کل دادگستری آذربایجان شرقی در این مراسم وحدت کلمه، حضور در صحنه و ولایت مداری مردم و پیروی از آرمان‌های انقلاب اسلامی را مهمترین فلسفه دهه فجر عنوان و تصریح کرد: خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی یک تکلیف است و با حرکت اداری و سیستماتیک مشکلات مردم حل نمی‌شود و این مهم نیازمند حرکات و اقدامات مجاهدانه و انقلابی است.

حجت الاسلام حکمتعلی مظفری در ادامه افزود: پیروزی انقلاب اسلامی باعث بیداری اسلامی در جهان شد و مردم دنیا فهمیدند که می‌توان در برابر ظالم ایستاد و آن را از پای درآورد.

وی سپس هدف از گرامیداشت دهه فجر را یادآوری خاطرات و عوامل مهم پیروزی انقلاب اسلامی عنوان کرد و گفت: گذشت زمان و فراموشی علل پیروزی باعث شکست است که نمونه های آن در تاریخ به کرات دیده شده است.

رییس کل دادگستری آذربایجان شرقی پیروزی در برابر ظلم و ظالم را یک وعده الهی اعلام و تصریح کرد: اگر بشر در مسیر درست مبارزه قرارگیرد و ارزش‌های قیام او همسو با اهداف الهی باشد، وعده نصرت الهی تحقق می یابد.

رئیس دادگستری بناب نیز در این مراسم با ارائه گزارشی از روند احداث این ساختمان گفت: ساختمان شورای حل اختلاف بناب با حمایت های مالی مدیرکل و معاونت اداری و مالی دادگستری با صرف هزینه ای در حدود دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال احداث شده است.

سعید قاسمی وند گفت: در سال 1387 کلنگ ساختمان شورای حل اختلاف شهرستان بناب به زمین خورد بود که متأسفانه تا قبل از سال 94 کار به کندی پیش می رفت که پس از آن به کمک ریاست محترم دادگستری استان آذربایجان شرقی و همکاران، با اختصاص اعتبارات لازم به روند کار سرعت بخشیده شد.

رئیس دادگستری بناب ضمت تشکر از حمایت های شهرداری و شورای اسلامی شهر بناب در تکمیل این ساختمان گفت: برای هزینه‌ کرد احداث ساختمان شورای حل اختلاف بناب تلاش بر این بوده است که از مبلغ تخصیصی حداکثر استفاده را داشته باشیم و این اطمینان را می‌دهیم که ریالی بیهوده هزینه نشده است.

ذاکرنیوز.