امام جمعه بناب: پیشرفت های ایران برای آمریکا کشنده است

امام جمعه شهرستان بناب گفت: پیشرفت ها و ترقی ایران اسلامی برای آمریکای جنایتکار هلاکت بار و کشنده است.

به گزارش بناب نیوز، حجت الاسلام مصطفی باقری بنابی در خطبه های نماز جمعه این هفته این شهرستان، گفت: راهپیمایی باشکوه 22 بهمن مردم پاسخ دندان شکن به یاوه گویی و تهدیدات توخالی رئیس جمهوری جدید آمریکا بود.

وی با قدردانی از حضور حماسی آحاد مختلف مردم اعم از زنان و مردان در این راهپیمایی ، افزود: هر روز که می گذرد در این نظام و انقلاب ثمره مبارکی رشد و نمو پیدا می کند و پیشرفت های حاصله در زمینه های علمی، صنعتی، پزشکی، موشکی قابل انکار نیست.

باقری بنابی ادامه داد: دشمن به خوبی به این پیشرفت ها واقف است اما هنوز عده ای در داخل خود را به خواب غفلت زده اند.

وی اضافه کرد: آنچه آمریکا و غربی ها را عصبانی می کند از این ناحیه است که جوانان ایرانی چطور به این پیشرفت های روز دنیا دست یافته اند.

باقری بنابی با بیان اینکه در سایه دستاوردهای عظیم جمهوری اسلامی تمام حیله ها و نیرنگ های آمریکا و غرب در جهان رنگ باخته اند، اظهار کرد: تمام پیشرفت های به دست آمده محصول ایمان و اعتقاد است و این اعتماد به نفس را نیز امام راحل (ره) به ما آموخته اند.

وی افزود: امروز این معجزه و ابتکارات و پیشرفت های عظیم نتیجه مبارزات امام راحل(ره) است که برای ما به ارمغان آوردند و مقام معظم رهبری نیز ادامه دهنده همان مسیری است که امام بزرگوار ترسیم کردند.

ایرنا.