در برقراری امنیت برگزاری انتخابات با هیچ کس تعارف نداریم / کاهش ۷۱ درصدی تصادفات منجر به فوت درون شهری

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بناب در آخرین جلسه شورای اداری بناب در سال جاری بر ضرورت همکاری مردم و مسئولان برای سلامت چهارشنبه سوری آخر سال تأکید کرد.

 سرهنگ رمضان اللهوردیان با تأکید بر این همکاری تصریح کرد: تاکنون بالغ بر ۲۰۰ هزار عدد مواد محترقه در سطح شهرستان بناب کشف و چندین مغازه نیز در این ارتباط پلمپ شده اند.

وی اذعان کرد: کسانی که مبادرت به فروش و عرضه مواد محترقه کنند بازداشت و تحویل مراجع قضایی خواهند شد.

این افسر انتظامی سپس از کاهش ۷۱ درصدی تصادفات منجر به فوت درون شهری و برون شهری بناب در سال ۹۵ خبر داد و افزود: آمار مصدومان نیز در این مدت ۳ درصد کاهش یافته است.

اللهوردیان با اشاره به تلاش عوامل نیروی انتظامی در برخورد با سارقان خاطرنشان کرد: آمار سرقت از ادارات نیز خوشبختانه در سال۹۵ منفی است و سرقت در کل ۲۵ درصد کاهش یافته است.

وی با بیان اینکه ۹۰ درصد سرقت ها توسط عوامل نیروی انتظامی شناسایی و سارقان دستگیر شده اند؛ گفت: طی این مدت افزایش ۱۹ درصدی کشفیات را شاهد هستیم.

فرمانده نیروی انتظامی بناب همچنین از افزایش ۱۶۸ درصدی کشفیات کالای قاچاق در شهرستان بناب طی سال جاری خبرداد و افزود: بالغ بر ۸۳ میلیارد ریال ارزش کالاهای کشف شده بوده که جا دارد از همکاری های سربازان گمنام امام زمان(عج) شهرستان و نیز همکاری های خبری سپاه ناحیه بناب تقدیر و تشکر نمایم.

اللهوردیان تصریح کرد: مبارزه با مواد مخدر و مبارزه با قاچاق کالا در سال ۹۶ نیز با شدت بیشتری ادامه خواهد داشت و از مرزهای کشور گرفته تا مرکز کشور هر فردی که مبادرت به واردات و عرضه کالای قاچاق نماید با وی به شدت  برخورد خواهد شد.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بناب اذعان کرد: در برقراری امنیت برگزاری انتخابات نیز با هیچ کس تعارف نداریم و با عوامل مخل امنیت در این ارتباط برخورد خواهد شد.

مهر.