معرفی معاون جدید سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب

آیین تکریم دکتر علی راحلی معاون سابق و معارفه دکتر محمد بخت آزمای معاون جدید سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب با حضور دکتر سعید فرشاد مشاور عالی سازمان سما و دکتر شهریار حسن زاده دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش بناب نیوز، مشاور عالی سازمان سما ضمن قدردانی از زحمات دکتر راحلی، شهرستان بناب را دارای ظرفیت بالا و استعدادهای درخشان دانست و گفت: تلاش برای حفظ منافع سما و تکمیل دوره های تحصیلی و رشته های تحصیلی به ویژه توسعه رشته های پیراپزشکی باید جزو اهداف مسئولان دانشگاه باشد.

دکتر سعید فرشاد افزود: دکتر بخت آزمای فردی علمی و باتجربه است که با همدلی و همراهی و مشورت مداوم با رئیس واحد می تواند این دانشکده را در پیشبرد اهداف علمی خود هدایت کند.

در ابتدای جلسه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب ضمن تقدیر و تشکر از خدمات ارزشمند معاون سابق، دکتر بخت آزمای را فردی علمی و دارای سوابق اجرایی عنوان کرد و گفت: حوزه سما جایگاه بسیار والایی در دانشگاه آزاد اسلامی دارد و بخشی از بار آموزشی، پژوهشی و علمی این دانشگاه را بر دوش می کشد.

دکتر سیدعبداله حجتی افزود: توسعه رشته ها و اخذ مجوز و راه اندازی دوره های پیش دبستانی و ابتدائی از برنامه هایی است که دانشکده سما باید اقدامات لازم را در این زمینه به انجام برساند.

وی ضمن توصیه به امانت، صداقت و پاکدستی گفت: همراهی و هماهنگی معاون جدید با هیأت رئیسه واحد و برنامه ریزی های مدون و راهبردی وی باعث خواهد شد تا ضمن توسعه کمی و کیفی دانشکده سما، شاهد رشد و شکوفایی هر چه بیشتر این حوزه باشیم.

معاون جدید سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب نیز ضمن تقدیر از حسن ظن مسئولان به ویژه رئیس واحد گفت: تأمین ایده، نوآوری، تکنولوژی و صنعت از وظایف دانشگاه است و سازمان سما جزو اولین موسسات آموزشی است که با این رسالت کار خود را شروع کرده است.

دکتر محمد بخت آزمای افزود: بناب جزو شهرستان های صنعتی مطرح در کشور است لذا ارتباط سما با صنعت یکی از اهداف بزرگ ما خواهد بود.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب.