رحیم زاده: وظیفه شورای اسلامی شهر نظارت است

رئیس شورای اسلامی شهر بناب در آیین معارفه نادر داودی به عنوان شهردار بناب طی سخنانی با بیان اینکه وظیفه شورای اسلامی شهر نظارت است، گفت: شورای شهر قدم های ارزنده ای در این شهر برداشته که اصلاح مبلمان شهری از جمله آن هاست.

به گزارش بناب نیوز، علی اصغر رحیم زاده سپس داشتن مقبولیت اجتماعی، فرهنگی بودن، شناخت کافی از محیط و داشتن روحیه تعامل را از دلایل انتخاب نادر داودی به عنوان شهردار از سوی شورای اسلامی شهر ذکر و افزود: ایشان تربیت شده خود شهرداری است.

وی همچنین با اشاره به اتفاقات چند ماه گذشته در شورای شهر و شهرداری بناب تصریح کرد: تنها به این جمله می توان اکتفا کرد که از اتفاقات پیش آمده در شهرداری باید درس عبرت گرفت.

رئیس شورای اسلامی شهر بناب در ادامه سخنان خود به داوطلبان و منتخبان شورای شهر آینده نیز اشاره کرد و گفت: منتخبان شورای آینده شهر باید مسائل را کاملاً بسنجند زیرا برای وارد شدن به شورا سیاست، صداقت، تلاش و آگاهی می خواهد.

رحیم زاده تأکید کرد: از این رو داوطلبان عزیز سعی کنند از برنامه های خود بگویند.

وی اضافه کرد: وقتی در سال جاری کل درآمد شهرداری از ۲۰۰ میلیارد تومان فراتر نرفته و ۹۰ درصد آن نیز صرف حقوق و هزینه های جاری شده است، می خواهید شورا و شهردار چکار کنند!؟ این عضو شورای اسلامی شهر بناب تصریح کرد: از مردم بخاطر ضعف و قصور در کارها شخصاً عذرخواهی می کنم.

مهر.