ثبت نام 302 داوطلب انتخاباتی شوراهای شهر و روستا در شهرستان بناب

رئیس ستاد انتخابات شهرستان بناب گفت: در پایان فرایند ثبت نام از داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 302 نفر در این شهرستان نام نویسی کردند.

به گزارش بناب نیوز ، فرماندار بناب در گفت وگو باخبرنگاران افزود: 233 نفر از این تعداد برای شوراهای اسلامی روستا و 69 نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر ثبت نام کردند.

وی تصریح کرد: از این تعداد 11 نفر را بانوان و 291 نفر را آقایان تشکیل می دهند.

به گفته فرماندار بناب، زمان ثبت نام از متقاضیان شوراهای اسلامی شهر و روستا از سی ام اسفندماه سال 95 تا ششم فروردین سال جاری در فرمانداری ها و بخشداری های این استان انجام شد.

بر اساس قانون و تقویم زمانبندی انتخابات کار بررسی صلاحیت داوطلبان در هیات اجرایی در تاریخ 24/1/96 پایان و نتیجه به داوطلبان اعلام می گردد.

براساس این گزارش فرماندار ضمن تقدیر و تشکر از کلیه داوطلبان محترم در انتخابات شهر و روستاها تاکید کردند که تمام اعمال و رفتار و اظهار نظرها تحت رصد بوده و اگر قبل از موعد قانونی تبلیغات صورت پذیرد براساس قانون برخورد لازم صورت خواهد گرفت.

گفتنی است انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا همزمان با انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری 29 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می شود.