تبلیغات زودهنگام انتخابات شورای شهر در فضای مجازی خلاف قانون است

فرماندار شهرستان بناب گفت: هرگونه تبلیغات زودهنگام رسانه ای در زمینه انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا خلاف قانون است.

به گزارش بناب نیوز، ولی الله فرج‌اللهی بعد از ظهر دوشنبه در جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی و مناسبت‌های مذهبی با اشاره به آغاز فعالیت زودهنگام تبلیغاتی از سوی برخی نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شبکه‌های اجتماعی اظهار داشت: بر اساس قانون تبلیغات زودهنگام رسانه‌ای در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی خلاف قانون است و با متخلفان مطابق قانون برخورد می‌شود.

وی از نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا خواست به قانون احترام بگذارند و تا فرا رسیدن مهلت قانونی از تبلیغات در فضای مجازی خودداری کنند.

رئیس شورای تأمین شهرستان بناب تأکید کرد: تبلیغات غیرقانونی و قبل از موعد برخی نامزدها ممکن است در رد و تأیید صلاحیت آنان مؤثر واقع شود.

فرج اللهی درادامه ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات شهرداری بناب در خصوص امضای تفاهم نامه بین شهرداری و دانشگاه علمی کاربردی شهرداری برای برگزاری کلاس های آموزشی در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی تصریح کرد: برگزاری این دوره ها و کلاس های آموزشی قطعاً در کاهش انواع آسیب های اجتماعی مؤثر خواهد بود.

وی با اشاره به برگزاری مراسم معنوی اعتکاف از تمام دستگاه‌ها خواست در برگزاری هر چه مطلوب‌تر این مراسم معنوی با اداره تبلیغات اسلامی شهرستان هماهنگی لازم را به عمل آورند.