حجتی: راه‌اندازی تیم رباتیک و اخذ مجوز رشته های علوم پزشکی از برنامه‌های سال جدید در واحد بناب است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب اظهار کرد:‌ «اخذ مجوز نهایی برای چندین رشته علوم پزشکی و راه‌اندازی تیم رباتیک قوی برای این واحد دانشگاهی از جمله اولویت‌ها در سال جدید است.

» به گزارش بناب نیوز، دکتر سیدعبدالله حجتی در دیدار نوروزی با همکاران واحد بناب و در جلسه ای که با حضور معاونان، مدیران، استادان و کارکنان در سالن کنفرانس این واحد برگزار شد، با تبریک فرا رسیدن سال جدید و آرزوی سالی پرخیر و برکت همراه با سلامتی، گفت: «همه ما دانشگاهیان وظیفه داریم با حفظ وحدت و انسجام و با همدلی و همیاری و با استفاده از تجارب پیشکسوتان، جامعه دانشگاه آزاد اسلامی را در پیشبرد اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران و اهداف متعالی این جامعه دانشگاهی یاری کنیم.

» وی با توجه به شعار امسال مقام معظم رهبری افزود: «امیدواریم با همت و تلاش مضاعف، بتوانیم با تحقق عملی اقتصاد مقاومتی به این شعارها جامه عمل بپوشانیم و گام‌های موثری در مسیر تولید و ایجاد اشتغال برای جوانان برداریم.

» رئیس واحد بناب ادامه داد: «با توجه به وضعیت فعلی دانشگاه آزاد اسلامی، تکریم ارباب رجوع و حفظ کرامت دانشجو همراه با رعایت دقیق قوانین و بخشنامه های سازمان مرکزی، باید سرلوحه امور همه همکاران قرار گیرد و تکریم و حفظ کرامت دانشجو قطعا با رعایت قوانین دانشگاه، عملی‌تر خواهد شد.

» حجتی با توجه به تأکید دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد مبنی بر کاهش و کنترل هزینه‌ها، همکاران این واحد را به رعایت صرفه‌جویی و پرهیز جدی از اسراف توصیه کرد و افزود: «همه همکاران اعم از هیات رئیسه، مدیران و کارکنان باید با حفظ انسجام و با همدلی در راستای توسعه و تقویت دانشگاه بکوشند تا با کاهش و کنترل هزینه‌ها شاهد شکوفایی بیش از پیش این واحد دانشگاهی باشیم.

» رئیس واحد بناب گفت: «تصویب چندین رشته علوم پزشکی برای این واحد، مورد قبول حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واقع شده است و در آینده‌ای نزدیک شاهد تصویب قطعی این رشته‌ها خواهیم بود؛ اقدامات و مکاتبات اولیه برای ایجاد تیم قوی رباتیک برای این واحد نیز انجام شده است که امسال این امر نیز به حول و قوه الهی به ثمر خواهد نشست.

استفاده از همه ابزارها و امکانات دانشگاه از جمله آزمایشگاه‌ها و کارگاه‌های مجهز از دیگر اهداف دانشگاه در راستای عدم وابستگی صرف به شهریه دانشجویی است که در این راستا نیز اقدامات اولیه انجام گرفته و در سال گذشته شاهد به ثمر نشستن این اقدامات خواهیم بود.

».