امام جمعه بناب: حضور پرشور پای صندوق‌های رای دفع کید دشمن را رقم می‌زند

امام جمعه بناب گفت: عدم حضور پای صندوق‌های رأی هیچ مشکلی حل نخواهد شد از این رو باید با حضور پرشور دفع کید دشمن را رقم بزنیم.

به گزارش بناب نیوز، حجت‌الاسلام شیخ مصطفی باقری بنابی امروز در خطبه‌های نماز این شهر با تبریک 27 رجب سالروز مبعث حضرت رسول اکرم(ص) اظهار کرد: از اول رسالت پیامبراکرم(ص) تا پایان عمر ایشان امیرالمؤمنین علی(ع) وصی پیامبر اسلام(ص) بودند و در کل حیات آن پیامبر رحمت نیز این شرایط ادامه داشت.

وی با بیان اینکه امروز نیز تاریخ تکرار شده است و ضعفای عالم و ستمدیدگان روی زمین به رمق آمده و جامعه استکباری از انقلاب اسلامی احساس خطر کرده و نگران است، افزود: قطعاً تمام بت‌ها و قدرت‌های کذایی رفتنی هستند و این قول قطعی قرآن کریم است و اگر کمی صبر و مقاومت کنیم تمام حیله‌های دشمنان خنثی خواهد شد.

خطیب جمعه شهرستان بناب همچنین با تأکید بر اینکه امروز فتح و نجات کشور در اطاعت از رهبری است، تصریح کرد: امروز همه اشرار و جامعه استکبار مردم ایران را از رفتن به پای صندوق‌های رأی و دادن آراء با انواع و اقسام راه‌ها نهی می‌کنند زیرا رأی دادن پیروزی اسلام و رأی ندادن پیروزی دشمنان را رقم خواهد زد.

پس نباید به حرف این جلادان گوش داد.

باقری بنابی خاطرنشان کرد: هرگونه عقب‌نشینی از پای صندوق‌های رأی یعنی با دستان خود پیروزی دشمنان را رقم زدن و در واقع شکست خود را فراهم می‌سازیم.

وی با بیان اینکه با عدم حضور در پای صندوق‌های رأی هیچ مشکلی حل نخواهد شد، افزود: در چنین شرایطی با تضعیف جمهوری اسلامی شیاطین بر ما مسلط خواهند شد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بناب در ادامه با اشاره به ضرورت روشنگری مردم جهت حضور پررنگ و باشکوه در پای صندوق‌های رأی اذعان کرد: به خدا قسم تک تک آرای شما به جمهوری اسلامی سرنوشت‌ساز و تأثیرگذار است آن هم نه برای یک فرد و گروه و حزب خاص بلکه برای کل نظام تأثیرگذار است.

باقری بنابی با بیان اینکه جبهه و جهاد امروز حضور در پای صندوق‌های رأی است، تأکید کرد: تنها از رهبری اطاعت کنید و آنهایی که شورای محترم نگهبان آنها را تأیید کرده حجت برای شما تمام است،رأی دهید و به وظیفه دینی و قرآنی خود عمل کنید.

وی یادآور شد: رأی ندادن و عدم حضور در پای صندوق‌های رأی عین این است که لبه شمشیر دشمنان را تیز می‌کنید.

امام جمعه بناب در ادامه خطبه‌های نماز جمعه شهرستان بناب با اشاره به بروز حادثه سیل در برخی نقاط کشور از جمله شهرهای عجب‌شیر و آذرشهر ضمن عرض تسلیت به بازماندگان درگذشتگان سیل اخیر برای جان باختگان علو درجات از خداوند متعال خواستار شد.

فارس.