رشد و اعتلای فرهنگی و علمی کشور در گرو تلاش ها و ایثارگری های معلمان و استادان است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب به مناسبت فرا رسیدن گرامی داشت روز معلم به همراه معاونان دانشگاه، از کلاس های درسی اساتید بازدید و با اهدای گل و لوح تقدیر از آنان قدردانی کرد.

به گزارش بناب نیوز، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب در حاشیه این بازدید، با اشاره به اهمیت و جایگاه علم اندوزی گفت: بی‌ شک از حساس ‌ترین و خطیرترین مسئولیت‌ ها، شغل مقدس معلمی و استادی و مسئله تعلیم و تعلم است؛ در دین مبین اسلام نیز توجه ویژه ای به این امر شده است.

دکتر سید عبداله حجتی افزود: رشد و اعتلای فرهنگی و علمی کشور در گرو تلاش ها و ایثارگری های معلمان و استادانی است که در پرتو شمع وجود خود، زیباترین جلوه های عشق و ایثار را به نمایش گذاشته و با آموزش و پرورش صحیح، به تربیت فرزندان این مرز و بوم همت گماشته اند.

وی با اشاره به شخصیت والای استاد شهید مرتضی مطهری گفت: «استاد شهید مرتضی مطهری یکی از اندیشمندان برجسته جهان اسلام و از معماران فکری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود که می توان او را به عنوان الگویی تمام عیار برای جامعه بزرگ معلمان و استادان دانشگاه معرفی کرد.

» رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب افزود: دوازده اردیبهشت سالروز شهادت استاد فیلسوف آیت الله مرتضی مطهری (ره) و آغاز هفته معلم، سالروز پاسداشت مقام والای معلم و استاد و فرصت مناسبی برای قدردانی از زحمات بی شائبه این رهروان راه انبیاست؛ چرا که همه ما باید در همه حال قدردان زحمات معلمان و استادان باشیم و به جایگاه والا و با ارزش آنان ارج نهیم.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بناب.