دشمنان تلاش دارند قبح برخی مسائل را بشکنند

فرمانده نیروی انتظامی بناب دشمنان با تمام وجود سعی دارند قبح برخی مسائل را بشکنند، اما مردم باید بیشتر مراقب توطئه‌ها و نقشه‌های شوم آنها بوده و با نیروی انتظامی همکاری کنند.

علی سلطانی‌وش شامگاه امروز در همایش مشترک هیئات مذهبی، انجمن اسلامی، هیئت امنای مساجد و مداحان شهرستان بناب اظهار کرد: دشمنان با تمام وجود دنبال ترویج ناهنجاری‌ها و بی‌بندوباری در کشور هستند.

وی با بیان اینکه نیروی انتظامی آماده برقراری امنیت برای مردم و عزاداران در طول ایام ماه محرم است؛ افزود: دشمنان با تمام وجود سعی دارند قبح برخی مسائل را بشکنند، اما مردم باید بیشتر مراقب توطئه‌ها و نقشه‌های شوم آنها بوده و با نیروی انتظامی همکاری کنند.

سلطانی‌وش با اشاره به فرا رسیدن ماه محرم نیز گفت: با تلاش مسئولان و همراهی مردم، مسائل خرافی و وهن آلود در مراسمات عزاداری محو شده است و امیدواریم در مراسم عزاداری ماه محرم شاهد هیچ مشکلی نباشیم.

فرمانده نیروی انتظامی بناب در ادامه خاطرنشان کرد: تدابیر لازم برای برقراری نظم و امنیت و همچنین عدم بروز مشکل ترافیکی در طول ایام عزاداری اندیشیده شده و نیروی انتظامی با تمام توان در خدمت مردم شهرستان خواهد بود.