مسابقات تنیس روی میز در رده های نونهالان و نوجوانان و جوانان در خانه پینگ پنگ شهرستان بناب برگزار گردید.

به گزارش بناب نیوز، در این مسابقه که بازیکنانی از شهرهای اورمیه، تبریز، میانه، میاندوآب، جلفا، سراب، شبستر، مرند و بناب شرکت کرده بودند نتایج زیر در رده های مختلف بدست آمد: در رده نونهالان علی تمدنی از بناب اول، عرشیا امانی از میاندوآب دوم، سینا جعفری از میانه سوم و محمد هاشمی از سراب چهارم در رده نوجوانان عرفان کنگری از جلفا اول، امیرحسین آدمی نژاد از سراب دوم، سجاد امیری از اورمیه سوم و سهند قلی پور از اورمیه چهارم در رده جوانان محمدرضا رحیم زاده از میانه اول، جمال باقر زاده از ارومیه دوم، سهند قلی پور از اورمیه سوم و سینا دشتبان از بناب چهارم برد خارج از خانه تیم میلاد زاوشت در لیگ فوتبال استان دیروز جمعه مورخه ۹۶/۲/۱۵ تیم فوتبال فولاد جاوید بناب (میلاد زاوشت) در سومین بازی خود در رقابتهای لیگ استان در تبریز مهمان تیم علم و ادب تبریز بود که در پایان توانست با نتیجه دو بر یک بر میزبان خود غلبه کرده و هفت امتیازی شود.

میلاد زاوشت از سه بازی موفق به کسب ۲ برد و یک تساوی گردیده است.

هر دو گل میلاد زاوشت را مصطفی زینالی به ثمر رساند.

زینالی با این دو گل و با توجه به هتریک در هفته اول ۵ گله شده و در جمع بهترین گلزنهای این مسابقات قرار گرفته است.

کسب دو مقام سومی در مسابقات کشتی استانی توسط کشتی گیران بنابی دیروز جمعه ۱۵ اردیبهشت ۹۶ مسابقات کشتی استانی در شهرستان تبریز برگزار شد و آقایان امیر محمد پاشا فام در وزن ۳۲ کیلو و پوریا ببری در وزن ۴۷ کیلوگرم از بناب موفق به کسب عناوین سوم این مسابقات گردیدند.

باخت همتاز موتور بناب در دیدار خانگی هفته ۶ ام رقابتهای دسته ۲ فوتسال کشور دیروز جمعه ۱۵ اردیبهشت در سالن ۳ هزار نفری مجتمع ورزشی ولایت بناب برگزار گردید.

تیم فوتسال همتاز موتور که از امتیاز میزبانی نیز بهره میبرد بازی را هجومی آغاز کرد و در نیمه اول مسابقه با گل رضا سعیدی از حریف پیش افتاد.

با شروع نیمه دوم و بر خلاف جریان بازی تیم شهید کیان پارس آباد به گل رسید.

بازیکنان همتاز موتور که به دنبال زدن گل برتری بودند در ادامه ۲ بار دیگر نیز دروازه خود را باز شده دیدند و بازی را با نتیجه ۳ بر یک به حریف خود واگذار کردند.

روابط عمومی اداره ورزش و جوانان بناب.