فرج‌اللهی: مردم بناب دوباره حماسه می‌آفرینند

فرماندار بناب گفت: مردم بناب در تمامی انتخاباتی که برگزار شده مشارکت حداکثری داشته و بار دیگر در این دوره نیز همپای مردم ایران، حماسه می‌آفرینند.

به گزارش بناب نیوز، ولی‌الله فرج‌اللهی، با اشاره به حاکم بودن فضای مناسب انتخاباتی در شهرستان بناب، اظهار کرد: 112 شعبه‌ی اخذ رای در شهرستان به صورت ثابت و سیار دایر بوده که در هر کدام یک صندوق برای انتخابات ریاست جمهوری و یک مورد نیز برای انتخابات شورای شهر موجود است.

وی ادامه داد: 64 مورد از این شعبه‌های اخذ رأی برای شهرها بوده و مابقی شعبه‌ها نیز در روستاها دایر هستند، که پنج مورد آن سیار بوده و بقیه‌ی ثابت هستند.

وی با اشاره به اینکه 100 هزار نفر در شهرستان بناب واجد شرایط رای دادن هستند، تشریح کرد: تعداد یک هزار و 700 عوامل اجرایی آماده‌ی برگزاری انتخابات در فضایی سالم هستند.

فرماندار بناب با اشاره به تشکیل دو پرونده‌ در حوزه‌ی تخلفات انتخاباتی در شهرستان بناب، خاطرنشان کرد: فضای انتخاباتی مناسبی در بناب فراهم بوده و در طول هفته‌ی اخیر نیز تبلیغات انتخاباتی در کمال آرامش و احترام انجام شد و کاندیداها با رعایت حقوق یکدیگر تمام برنامه‌های خود را اجرا کردند.

فرج اللهی با تاکید بر اینکه در یازدهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری مردم بناب مشارکت 85 درصدی داشتند، اضافه کرد: در انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز که در سال 94 برگزار شد، مردم مشارکت 76درصدی داشته و همواره در صحنه‌های مختلف حضور خود را به نمایش گذاشتند.

ایسنا .