پیام امام جمعه شهرستان بناب به مناسبت انتخابات ۲۹ اردیبهشت

پیام حضرت حجت الاسلام والمسلمین باقری بنابی امام جمعه شهرستان بناب به مناسبت انتخابات ۲۹ اردیبهشت بسم الله الرحمن الرحیم حمد و ثنای بی کران به درگاه قادر متعال که عنایاتش را شامل مردم عزیز ما فرموده و این ملت بزرگ را روز به روز سرافرازتر ساخته است.

درود بر مردم آگاه و فهیم ایران عزیز اسلامی، خصوصا مردم ولایتمدار شهرستان بناب که یک بار دیگر در لبیک به ندای خیرخواهانه رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله امام خامنه ای، با حضور پرشور و ارزنده در انتخابات روز جمعه 29 اردیبهشت، جلوه هایی از همدلی و همبستگی شان را به نمایش گذاشتند.

بی گمان حماسه‌ای که روز جمعه با عزم مردم، در انتخابات رقم خورد، بر افتخارات این مرز و بوم افزود و نمایان ساخت پشتیبانی مردمی، سرمایه انقلاب اسلامی است که یقینا مایه مباهات همه دست اندرکاران نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد.

بدین ترتیب از مشارکت چشمگیر اقشار مختلف مردم و زحمات تمامی دست اندرکاران برگزاری این انتخابات، به ویژه ستاد برگزاری انتخابات، فرمانداری و بخشداری، هیات اجرایی، هیات نظارت ریاست جمهوری و شوراها، بازرسی، اعضای شعب، دادگستری، نیروهای امنیتی و انتظامی تقدیر و تشکر نموده و از درگاه پروردگار سبحان، برای منتخبان مردم ، توفیق روزافزون مسالت می نمایم.

مصطفی باقری بنابی امام جمعه شهرستان بناب (31 اردیبهشت 1396).