مشارکت ۷۵ درصدی مردم شهرستان بناب در انتخابات ریاست جمهوری

فرماندار بناب از مشارکت ۷۵ درصدی مردم شهرستان بناب در انتخابات ریاست جمهوری خبر داد.

به گزارش بناب نیوز، ولی الله فرج اللهی در مراسمی که به مناسبت حضور پرشکوه مردم و پیروزی آقای دکتر روحانی در انتخابات ریاست جمهوری با حضور مسئولان و کارکنان شرکت آرد اطهر و مسئولان ستادهای انتخاباتی آقایان روحانی و رئیسی در محل این شرکت برگزار شد، با تمجید از تدابیر مقام معظم رهبری و تقدیر و تشکر از دست اندرکاران برگزاری انتخابات و تأمین امنیت انتخابات تصریح کرد: علیرغم اینکه دشمنان نظام سعی و تلاش می کردند آمار مشارکت مردم در انتخابات پایین باشد ولی در سایه رهنمودها و تدابیر مقام معظم رهبری انتخابات با مشارکت حداکثری برگزار شد.

وی با بیان اینکه مردم با انتخاب مجدد آقای روحانی به برنامه های ایشان در سال ۹۲ رأی مثبت دادند؛ افزود: در جریان تبلیغات های انتخاباتی بعضی کم لطفی هایی شد که نباید می شد و برای رسیدن به هدف خود بعضاً در جامعه به سیاه نمایی پرداختند و خدمات نظام را تحت الشعاع قرار دادند.

فرماندار بناب همچنین اظهارکرد: تقسیم مردم به ۴ درصدی و ۹۶ درصدی غیر از ایجاد بی اعتمادی در بین مردم چیز دیگری عاید نظام نمی کند لذا اگر در جامعه اعتماد آفرینی کنیم در واقع نظام جمهوری اسلامی را تثبیت کرده ایم.

فرج اللهی با اذعان به اینکه در کشور در اشتغال، بیکاری و مسائل اقتصادی مشکل داریم؛ گفت: بایستی به دور از هرگونه سیاه نمایی در کنار نقد دولت عملکرد مثبت نظام را نیز بیان کنیم.

وی خاطرنشان کرد: مردم با انتخاب مجدد آقای روحانی به برنامه ها و سیاست های این دولت مهر تأیید زدند.

دولتی که رشد اقتصادی منهای ۶ درصد و تورم ۴۵ درصدی را تحویل گرفته بود و الان تورم زیر ۱۰ درصد است.

نماینده عالی دولت در شهرستان بناب سپس با اشاره به رأی بالای ۵۰ هزار نفری مردم بناب به آقای روحانی اظهار کرد: رأی مردم بناب به آقای روحانی نقطه امید و مثبت است و در بین شهرستان های استان مردم بناب با دادن ۷۸ درصد رأی خود به آقای روحانی شعور بالای سیاسی خود را نشان دادند و به نوعی مهر تأییدی بر عملکرد خادمین خود در شهرستان زدند.

فرج اللهی همچنین با اشاره به حضور گسترده مردم بناب در پای صندوق های رأی انتخابات شوراهای اسلامی شهر گفت: علیرغم وجود برخی شایعات و شائبه ها مبنی بر احتمال خرید و فروش رأی در انتخابات شوراها تصریح کرد: تمامی مطالب مطرح شده در حد شایعه بوده و بر اساس رصدی که توسط مسئولان امر انجام گرفته بود، خرید و فروش به صورت برنامه ریزی شده وجود نداشت و امیدوارم منتخبان جدید در شورای اسلامی شهر قدم های لازم را در راستای توسعه و عمران شهر بردارند.

وی در عین حال تصریح کرد: دوران رقابت تمام شده و در شرایط و موقعیت فعلی وحدت و همدلی است که کشور را به سوی ترقی و پیشرفت سوق می دهد.

فرماندار بناب یادآور شد: انتقاد با سیاه نمایی فرق دارد و در کنار اعلام و طرح مشکلات کارهای صورت گرفته نیز باید به مردم اعلام شود تا خدمات جمهوری اسلامی به مردم بیان شود.

فرج اللهی افزود: در جریان سال ۹۵ دو هزار و ۳۵۰ شغل جدید در شهرستان بناب ایجاد شد و این آمار ساختگی نیست و بر اساس اسناد و مدارک موجود بیان می شود و نمی شود آن را کتمان کرد.

مهر .