ضرورت جمع‌آوری موتور پمپ‌های غیرمجاز / حماسه 29 اردیبهشت مایه تحکیم عزت و سربلندی ایران اسلامی شد

فرماندار بناب گفت: در سال‌های اخیر برخوردهای خوبی با آبیاری‌کنندگان مزارع با فاضلاب شهری صورت گرفته و هرگونه استفاده از فاضلاب شهری برای آبیاری مزارع کشاورزی بناب ممنوع است.

به گزارش بناب نیوز، ولی‌الله فرج اللهی عصر امروز در جلسه کار گروه مدیریت پسماند شهرستان بناب با بیان اینکه از سوی مدیریت پسماند کارگروهی پیگیر موضوع است تا در هیچ نقطه‌ای از شهر آبیاری مزارع با فاضلاب شهری انجام نشود، این کارگروه را دوباره مأمور کرد تا ضمن بررسی نقاط مختلف شهر و در صورت مشاهده نسبت به جمع‌آوری موتور پمپ‌هایی که با آنها اقدام به آبیاری مزارع با فاضلاب شهری می‌شود، اقدام کنند.

وی  با اشاره به اینکه استفاده‌های غیرمجاز از فاضلاب برای آبیاری اراضی کشاورزی مشکلات بهداشتی و محیطی را به همراه دارد؛ افزود: آب خروجی تصفیه‌خانه فاضلاب بناب با تأیید اداره حفاظت محیط زیست در اختیار کشاورزان قرار می‌گیرد.

رئیس کارگروه مدیریت پسماند شهرستان بناب از مسؤولان شرکت آب و فاضلاب شهری خواست نسبت به کلرزنی آب خارج شده از تصفیه خانه فاضلاب بناب اهتمام کنند.

فرج‌اللهی تصریح کرد: در صورت مشاهده آبیاری مزارع با فاضلاب شهری برخورد قانونی از سوی دستگاه‌های ذیربط صورت خواهد گرفت.

حماسه 29 اردیبهشت مایه تحکیم عزت و سربلندی ایران اسلامی شد  فرماندار بناب در حاشیه این نشست در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: حماسه 29 اردیبهشت مایه تحکیم عزت و سربلندی ایران اسلامی شد.

ولی‌الله فرج اللهی با بیان اینکه حضور حداکثری مردم در انتخابات فوق‌العاده ارزشمند، چشمگیر و نمایشی از وحدت و یکپاچگی آنها برای تحکیم عزت و اقتدار ایران اسلامی بود؛ اظهار کرد: حضور حماسی مردم در پای صندوق‌های رأی دشمنان را مأیوس و دوستان را خوشحال کرد.

وی با اشاره به اینکه مردم با انتخاب آقای روحانی سیاست‌های این دولت را تأیید کردند؛ افزود: مسؤولان در طی چند سال اخیر نمره قبولی از مردم گرفتند و در واقع مردم به عملکرد مسؤولان در چهار سال گذشته نمره قبولی دادند.

فرماندار شهرستان بناب با تأکید بر اینکه مردم با این حضور پرشور خود تکلیف مسؤولان را برای خدمتگزاری سنگین‌تر کردند؛ تصریح کرد: از امروز وظیفه مسؤولان در قبال مردم بیشتر شد و مسؤولان باید تلاش خود را برای خدمت به مردم مضاعف کنند و مشخص شد که مردم نسبت به مسائل روز کشور آگاهی لازم را دارند و تمام مسائل را تشخیص می‌دهند.

فرج اللهی خاطرنشان کرد: همه مدیران و مجموعه‌های کاری با تمام توان و روحیه وحدت و همدلی وارد عرصه کار و تلاش برای تحقق اهداف توسعه کشور شوند و دستیابی به اهداف شعار سال را مأموریت اصلی خود بدانند.

فارس.