فرماندار بناب: اندیشه های امام خمینی(ره) به جوانان و نوجوانان تبیین شود

فرماندار بناب گفت: اندیشه های امام خمینی(ره) به جوانان و نوجوانان تبیین شود و همچنین دستگاه های فرهنگی موظفند ابعاد شخصیتی امام راحل(ره) را به نسل جوان جامعه انتقال دهند.

به گزارش بناب نیوز، ولی الله فرج اللهی در نشست هماهنگی برگزاری سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) شهرستان بناب اظهار داشت: امسال به دلیل مقارن شدن ۱۴ خرداد با ایام ماه مبارک رمضان اعزام به مرقد امام راحل(ره) انجام نمی شود.

وی با اشاره به اینکه سالگرد ارتحال امام(ره) را نبایستی صرفاً با برگزاری یک مجلس بزرگداشت خلاصه کنیم، ادامه داد: امروز تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره) از وظایف مهم تمام دستگاه های اجرایی و فرهنگی است.

وی با اشاره به ضرورت برگزاری باشکوه سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) ادامه داد: مدیران دستگاه های اجرایی با علم به اینکه مسأله امروز آن ها به واسطه ایثار امام خمینی(ره) و شهدای گلگون کفن به دست آمده است، با همت و اشتیاق در برپایی این مراسم همت گمارند.

فرج اللهی با تشریح برنامه های مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در شهرستان بناب گفت: حضور مسئولان و کارکنان ادارات در کنار اقشار مختلف مردم در مصلای اعظم این شهرستان و برپایی ایستگاه صلواتی بخشی از برنامه های در نظر گرفته شده در این روز است.

مهر .