فرماندار بناب: 40 درصد اعتبارات ابلاغی شهرستان بناب در حوزه فرهنگی هزینه خواهد شد

فرماندار بناب با اشاره به اینکه امسال فعالیتهای فرهنگی و ورزشی جزو اولویتهای شهرستان بناب می باشد گفت: امسال 200 میلیارد ریال کل اعتبارات ابلاغی شهرستان می باشد که از این مبلغ 80 میلیارد ریال که معادل 40 درصد کل اعتبارات است در حوزه فرهنگی و ورزشی هزینه خواهد شد.

به گزارش بناب نیوز، ولی اله فرج الهی در جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان بناب، مدیران و متولیان فعالیتهای فرهنگی را از اجرای برنامه های جزیره ای بر حزر داشت و افزود : مسئولین باید در پر کردن اوقات فراغت جوانان همگرایی و همکاری داشته باشند.

وی افزود: در راستای حمایت از فعالیتهای فرهنگی استخر و سونای شهرداری با 30 الی 50 درصد و سینمای شهرستان نیز با 50 درصد تخفیف در اختیار پایگاههای تابستانی قرار خواهند گرفت .

فرماندار بناب همچنین افزود : با توجه به اینکه هر هفته یک سانس استخر بصورت رایگان در اختیار مدیران قرار دارد این سانس در فصل تابستان بصورت رایگان در اختیار جوانان قرار خواهد گرفت .

وی شهرداری بناب را متولی مستقیم فعالیتهای تابستانی اعلام کرد و افزود : باید کلیه امکانات شهرستان در اختیار فعالیتهای تابستانی و پرکردن اوقات فراغت جوانان قرار گیرد.

فرج الهی با اشاره به اینکه دشمنان از طرق مختلف سعی در بی خاصیت کردن جوانان هستند افزود : اگر دشمنان در هدف خود موفق شوند جوانان این مرز و بوم نخواهند توانست از ارزشها و مبانی فکری اسلام و انقلاب دفاع کنند.

خبرنگار بناب / پورملا اقدم.