نماینده بناب: حمله موشکی سپاه به مواضع داعش نمایش بزرگی از اقتدار نظام بود

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی گفت: حمله موشکی سپاه به مواضع داعش نمایش بزرگی از اقتدار نظام بود.

به گزارش بناب نیوز، ضیاءالله اعزازی ملکی عصر دوشنبه در جمع مردم بناب با بیان اینکه جمهوری اسلامی در مبارزه با تروریسم جدی است؛ افزود: قطعاً این اقدام در محاسبات تروریست ها و هم پیمانان منطقه ای آن ها تأثیرگذار خواهد بود و تروریست ها باید این هشدار جدی را به خوبی لمس کنند که هرگونه توطئه علیه جمهوری ایران از این به بعد با پاسخ های این چنینی و کوبندهتر مواجه خواهد شد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید تقدیر و تشکر جانانه و صمیمانه خود را تقدیم دستان توانمند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بکنیم که توانستند انتقام خون های ریخته شده اخیر توسط تروریست ها را بگیرند و این دست ها را باید بوسید.

اعزازی ملکی تصریح کرد: در اینجا جا دارد به کلام امام راحل(ره) نیز اشاره ای شود که فرمودند «اگر سپاه نبود کشور هم نبود».

وی در ادامه تأکید کرد: این عملیات موشکی برگ تازه ای از اقتدار جمهوری اسلامی را رو کرد.

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی گفت: حمله موشکی سپاه به مواضع داعش پاسخ کوبنده ای به مصوبه اخیر سنای آمریکا در اعمال تحریم ها علیه ایران بود.

گفتنی است، یکشنبه شب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به حملات تروریستی داعش به مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) که روز ۱۲ رمضان صورت گرفت و در این حوادث تعدادی از هم میهنان عزیزمان شهید و زخمی شدند، چندین فروند موشک میان برد ذوالفقار را از استان های کرمانشاه و کردستان به مواضع تروریست های داعش در استان دیرالزور سوریه شلیک کرد.