تاکید فرماندار بناب بر آمادگی 100 درصد ادارات خدمات رسان در تعطیلات تابستان

فرماندار بناب گفت: با توجه به آغاز فصل تابستان و انجام مسافرت‌های تابستانی و به خاطر قرار گرفتن بناب در مسیر ترانزیت و عبور مسافران استان‌های دیگر لازم است ادارات درآمادگی صد در صد برای ارائه خدمات به مسافران باشند.

به گزارش بناب نیوز، ولی الله فرج‌اللهی عصر امروز در جلسه مشترک شورای هماهنگی ترافیک و کمیسون ایمنی حمل و نقل و سوانح شهری و جاده‌ای شهرستان بناب ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‌های نیروی انتظامی، پلیس راه و پلیس راهور در ارائه خدمات به مردم اظهار کرد: امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل در تصادفات درون شهری کاهش داشتیم ولی در تصادفات برون شهری افزایش تلفات انسانی داریم.

وی با بیان اینکه تخطی از سرعت مطمئنه از دلایل اصلی افزایش تصادفات برون شهری است؛ افزود: باید این موضوع به صورت کارشناسی علت یابی شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان بناب عدم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از سوی مردم را یکی دیگر از دلایل اصلی افزایش تصادفات برون شهری ذکر کرد و گفت: اداره راهداری، هلال احمر، اورژانس و پلیس راه باید از اول تابستان با آمادگی صد در صد بر تمام رفت و آمدها نظارت کامل داشته و به‌صورت محسوس در جاده‌های شهرستان حضور داشته باشند و با برطرف کردن نواقصات موجود آماده ارائه خدمات به مردم شوند.

فرج‌اللهی تصریح کرد: با اختصاص 8 میلیارد و 500 میلون ریال اعتبار تکمیل پل عابرگذر کوی شهرداری بناب به پیمانکار واگذار شد و از امروز عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود.

فارس .