وجود ۲ هزار موتورسیکلت‌ توقیف شده بدون پلاک در شهرستان بناب

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی بناب گفت: بزرگ‌ترین مشکل این شهرستان موتورسیکلت های متوقف شده بدون پلاک است.

به گزارش بناب نیوز، علی عزتی عصر امروز در جلسه شورای ترافیک شهرستان بناب با اشاره به عادی شدن وضع ترافیک داخل شهر بناب اظهار کرد: بزرگ‌ترین مشکل این شهرستان موتورسیکلت های متوقف شده است.

وی افزود: تاکنون 2 هزار دستگاه موتورسیکلت توسط پلیس و عوامل راهنمایی و رانندگی بناب متوقف شده ولی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) اکثر این موتورسیکلت‌ها را به جای اینکه به دلیل نداشتن پلاک و سایر نواقصات ذوب کند آنها را به مزایده گذاشته و مجدداً وارد چرخه مصرف می کنند که انتظار داریم با حکم قضایی نسبت به ذوب این موتورسیکلت‌ها اقدام شود.

وی سپس با انتقاد از عدم راه‌اندازی پارکینگ کوی بنفشه افزود: قطعاً راه اندازی این پارکینگ بار زیادی از ترافیک موجود شهر خواهد کاست.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی بناب با اشاره به حضور تعداد زیادی خودروی میوه فروش در این شهر خواستار ساماندهی و انتقال آنها از سوی شهرداری به محل‌های ساکت شد.

 عزتی همچنین نبود پارکینگ خودروهای سنگین را از دیگر مشکلات این شهر اعلام کرد و گفت: علیرغم اینکه این مشکل در سطح روستاها حل شده است ولی در سطح شهر هیچ محل و پارکینگی برای خودروهای سنگین وجود ندارد.

وی سپس با اشاره به اینکه پیمانکار اداره برق به تعهدات خود عمل نکرده و مسیر میدان امام حسین(ع) تا میدان شهدا بدون اقدام و آسفالت رها شده است؛ تصریح کرد: مردم به علت عدم انجام تعهدات توسط پیمانکار امور برق گله‌مند هستند.

فارس.