رئیس اداره راهداری بناب: 215 پل جاده‌ای شهرستان بناب محافظ ندارد

رئیس اداره راهداری بناب گفت: در راه‌های اصلی این شهر 215 دستگاه پل داریم و نمی توان به آنها محافظ گذاشت.

به گزارش بناب نیوز، علی سلیمانی‌فر عصر امروز در جلسه شورای ترافیک بناب اظهارکرد: برای انجام سفرهای تابستانی مردم و آماده کردن جاده‌ها برای خط کشی جاده‌ها و همچنین تقویت علائم ایمنی برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه ادارات راهداری و شهرسازی آماده رفع نواقصات احنمالی در اسرع وقت هستند؛ گفت: پل‌های که دارای هشت متر دهنه هستند نیاز به محافظ دارند ولی آنهایی که دارای دو متر دهنه‌اند نیازی به داشتن محافظ ندارند.

سلیمانی‌فر خاطرنشان کرد: در راه‌های اصلی این شهر 215 دستگاه پل داریم و نمی‌توان به آنها محافظ گذاشت.

شهردار بناب از تعیین و انتخاب پیمانکار آسفالت خبر داد و افزود: به زودی ترمیم آسفالت محلات و آسفالت خیابان امام(ره) اجرا خواهد شد.

نادر داوودی همچنین با بیان اینکه پارکینگ کوی بنفشه دارای 150 دستگاه خودور ظرفیت است؛ گفت: این پارکینگ هنوز به حال خود رها شده است.

وی درعین حال تصریح کرد: پارکینگ الغدیر نیز با وجود اینکه در منطقه کور قرار گرفته است ولی دارای 70 تا 80 خودرو ظرفیت است.

شهردار بناب تصریح کرد برای پارکینگ خودروهای سنگین و انتقال میدان تره بار به خارج از شهر تفاهم نامه‌ای  با سازمان همیاری شهرداری منعقد کرده‌ایم و در انتظار مجوز شورای شهر هستیم.

داوودی اذعان کرد: اگر اداره برق برنامه حفاری نداشته باشد آماده‌ایم نسبت به آسفالت مسیر خیابان امام(ره) اقدام کنیم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه برخی خانواده ها در برخی محلات این شهر برای عدم ورود افراد غیرساکن ریموت گذاشته اند؛ اظهار کرد معلوم نیست در هر یک از این محلات اگر آتش سوزی رخ بدهد چه کسی جوابگوست؟! داوودی افزود: در صورت بروز حادثه ای در آن ها رسیدگی به این محلات از عهده ما خارج است.

فارس.