فرماندار بناب: روز قدس نماد اتحاد مسلمانان در برابر استکبار است

فرماندار بناب گفت: روز قدس روز مقاومت و ایستادگی در مقابل دشمنان و بیانگر اتحاد مسلمانان علیه استکبار جهانی است .

به گزارش بناب نیوز، فرماندار بناب اظهار کرد: این روز بیانگر اتحاد مسلمانان علیه استکبار جهانی است، ملت ایران اسلامی یکبار دیگر با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس خشم و انزجار خود را از سران استکبار به نمایش خواهند گذاشت.

وی به اهمیت برگزاری راهپیمایی روز قدس اشاره کرد و افزود: مردم همیشه در صحنه شهرستان بناب طبق روال هر سال با حضور پرشور خود در این روز به غاصبان اعلام می‌ کنند که هرگز قادر نخواهند بود در سایه زور و تزویر، حقوق ملت‌ها و جهان اسلام را پایمال کنند.

ولی اله فرج الهی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص حمله موشکی سپاه به مواضع گروه تکفیری داعش تاکید کرد: ایران اسلامی بار دیگر یک تلنگری بر شرایط منطقه زد که دشمنان نظام و انقلاب بدانند ایران اسلامی کشوری قدرتمند است و این تنها گوشه ای از اقتدار و تجهیزات نظامی بوده که فرزندان انقلابی این مرز و بوم علیه دشمنان بکار برده اند.

وی گفت: این یک سیلی به گروه تروریستی داعش بود، در واقع حمله مقتدرانه فرزندان انقلابی این مرز و بوم به این گروه تکفیری قدرت جمهوری اسلامی ایران را به جهانیان نشان داد.

فرماندار با اشاره به مسیر راهیپمایی روز جهانی قدس در شهر بناب یادآور شد: این راهپیمایی راس ساعت ۱۱:۳۰ قبل از ظهر از مقابل مصلای اعظم این شهرستان آغاز و مسیر راهپیمایی همان مسیر قبلی روبروی مصلا خیابان شهید مطهری محله جارچی لار خیابان شهید باهنر انجام می شود.